sex v troje
Krivokljun, zdi se mi, da prav dobro vem, kaj iščejo ljudje, ki hodijo “swingat” in zelo dobro se zavedam, da to niso globoka čustva. Gre se za predvsem iskanje adrenalina, razburjenja v njihovem življenju, pač še en način za potolažit neizražena čustva, na nek način še vedno (žal ali pa tudi ne), samo beg pred samim sabo. Iskanje samega sebe. Seveda v tem uživajo, na podoben način, kot uživa nekdo, ki se zapre v svojo sobo pred ljudmi in se redno samozadovoljuje, ker pač ni sposoben izživet svojih čustev z resno partnerko, jih izrazit na zdrav način, to je z zaupljivim pogovorom z nekom oziroma s samim sabo. Verjamem namreč, da tisti, ki resnično ljubi in se počuti ljubljenega, nima prav nobene želje ali potrebe tega deliti z nikomer drugim, ne čustev in ne intimnih trenutkov.
Ne rabim neke izkušnje, da ugotovim, da mi to ne sede in da to ne sede moji partnerki. Moja želja je zaupati njej, čustvovati z njo in imeti intimne odnose samo z njo. Enako željo ima ona. Zakaj bi torej kršil to mejo? Imaš kak razumen razlog? Če je to zate prazno nabijanje, pa naj bo.
Eno je, če si nečesa ne želiš in imaš svoje (legitimne) razloge za to, drugo pa, če označuješ druge, ki ne živijo tako kot ti za nezrele, patološke in karješetega. In to je edini problem, ob katerega sem se spotaknila. Tistim drugim nekaj gotovo manjka, ker ne čutijo enako kot ti – čutiš nesmisel?
Tudi, če nečesa ne razumeš, lahko sprejmeš drugačnost.
Krivolkjun, če navedem razlog, zakaj se mi nekaj ne zdi zrelo oziroma, če navedem razlog in razumevanje za to, za kar nekdo počne, še ne pomeni, da to ne sprejemam. To pravzaprav celo pomeni, da to sprejemam in hkrati razumem. Vem, da so to nekateri opazili, spregledali pa so tisti, ki tega pri sebi ali pri drugih resnično ne sprejemajo in samo mislijo, da bi morali, čeprav ne razumejo. Te imam na sumu, da imaš težavo pri tem.
Težavo imaš predvsem prepoznavati takšne ljudi. Ponavadi imamo težave z ljudmi, ki počnejo nekaj kar nam ni všeč, in hkrati to počnemo sami, le da to težko opazimo.
jst sem to že probala sex v troje in v štiri. se pravi sex v štiri midva in še en par. potem sem probala z dvema tipoma in probala sem sama z enim parom. Svingala sem že z bivšim tipom, potem pa sem svingala še, ko sem bila samska, sem se večkrat pridružila kakšnemu paru, ali pa sta me obdelala dva tipa! moram rečt, da takrat mi je bilo to zanimivo. Danes se mi zdi čist tko ok no. pač sem to sprobala in nimam več želje po tem. ne rabim več 2 tipov ali še ene ženske! tudi nisem biseksualka oz. pač raje živim z moškim, čeprav sem imela intimne izkušnje kar z nekaj ženskami (10). Lej če ti je punca to predlagala, izkoristi to priložnost! samo pač ne sme biti ljubosumja. je pa res, da jst nism bla nič ljubosumna, ker do partnerja nisem več čutila isto, kot na začetku in pač sem vedela, da ga bom slej ko prej pustila 🙂 No in potem sem še sama malo okoli svingala 🙂
Sem 26 letno dekle, ki bi rada spoznala žensko staro do 35 let, ki bi bila pripravljena preziveti en intimni vecer z nama s partnerjem. V zvezi nama nič ne manjka, najina intima in povezanost med nama je odlična, vendar sva oba radovedna in bi enkrat poskusila v troje. Prej bi se pogovorili o zeljah in predstavah…Zainteresirane mi pisite na mashikaa@gmail.com
Forum je zaprt za komentiranje.