Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sem za to, da Evropa z atomskimi bombami zravna Rusijo!

Sem za to, da Evropa z atomskimi bombami zravna Rusijo!

Tole pimplanje med EU in Putinom ne pelje nikamor! Oz. pelje, ampak v rusko tiranijo nad Evropo!

EU bi morala povleči drzno potezo in z atomskimi bombami (ne eno, več!) zradirati Rusijo s planeta, dokler je še čas!

Rusi so ob albanski in mehiški mafiji eni najbolj gnusnih kreatur na svetu!

Odgovor na objavo uporabnika
Znukajmo jih!, 02.03.2024 ob 21:57

Tole pimplanje med EU in Putinom ne pelje nikamor! Oz. pelje, ampak v rusko tiranijo nad Evropo!

EU bi morala povleči drzno potezo in z atomskimi bombami (ne eno, več!) zradirati Rusijo s planeta, dokler je še čas!

Rusi so ob albanski in mehiški mafiji eni najbolj gnusnih kreatur na svetu!

Pa da ti idiot zarukan počasi crkujesš v tem. Res čimbolj dolgo, s slabostjo bruhanjem, odprtimi ranami kot posledico radiacije.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2674, 02.03.2024 ob 22:02

Pa da ti idiot zarukan počasi crkujesš v tem. Res čimbolj dolgo, s slabostjo bruhanjem, odprtimi ranami kot posledico radiacije.

Ker Rusija je pa tik za vogalom, a ne!

Saj ne bi nukali tistih usranih vasi na zahodnih mejah, pač pa Moskvo in vzhodno do Urala, vse tiste industrijske komplekse sredi Rusije! Samo tam jih bo pomorilo, to pa naj kar!

Ti kreten, ki imaš take umobolniške ideje, idi v Rusijo in se bori proti sili, ki ima kar 5500 jedrskih konic dolgega dosega. Idi in govori v svojem imenu prasec, jaz želim, kot tudi Rusi MIR, a ti je to jasno. Ne provociraj, da te ne bodo rusi upalili z jedrsko v tvoje đupe. Idiot, kreten, govno, monstrum, psihiatrični bolnik hujskaški. Mrš u pičko materino !!

A potem pimplanje ni med Ukrajino in Rusijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Znukajmo jih!, 02.03.2024 ob 22:05

Ker Rusija je pa tik za vogalom, a ne!

Saj ne bi nukali tistih usranih vasi na zahodnih mejah, pač pa Moskvo in vzhodno do Urala, vse tiste industrijske komplekse sredi Rusije! Samo tam jih bo pomorilo, to pa naj kar!

Bos šlo prisilno  na rusko fronto za švabe, kot je to že bilo v zgodovini. Enako bo, čisto enako.

DEB.IL!

 

Marš u p****m**** ti za atomsko bombo. V katerem obdobju si pa obstal? Bolan si u glavo!

Atomska bomba še nikoli ni bila rešitev! Se ti ne zdi?

Od moje pokojne stare mame so štirje bratje umrli na ruski fronti prisilno mobilizirani v nemško vojsko. In spet bo švaba pošiljal tja. Tokrat bodo nekaj cajta hinavili, da gre za Evropo, potem se bo pa pokazalo, da gre znova za veliko Nemčijo.

In jst se čudm, da ste Slovenci take BUDA.LE, RETARDIRANCI, NAJvečji HLAPCI, RITOLIZNIKI….

 

Narod za BRU.HAT ste ?

Ponižnosti manjka današnjim narodom, smo že zelo blizu velikim vojnam, ljudje so izredno nesramni in z večvrednostnimi kompleksi…

Venting about the dishonor of the German Government:

 

The Soviet Union lost 27m people during WW2 because of the Nazis. The Soviet Union made by far the biggest contribution of the Allied forces in defeating Hitler and eventually granted the reunification of East and West Germany and withdrew over 350,000 troops.

 

Germany and the West broke their promise not to expand NATO eastwards in exchange for reunification yet Russia still provided energy to Germany at a 40% discount allowing its industry to flourish.

 

I am ashamed that Germany is an enemy of Russia today. We did nothing to stop the US coup in Ukraine in 2014. We failed to enforce the Minsk agreements despite being the initiator and mediator.

 

The German Govt is supporting the US proxy war against Russia and provides weapons to kill Russians. We attempted to crush the Russian economy with unprecedented sanctions. The German Govt lies about the war being unprovoked and permits non-stop Pentagon propaganda in the German media.

 

How did we drop our moral standards so low? Where is our shame for having caused so much destruction during WW2? Where is our gratitude to Russia for the reunification of our country and the strengthening of our economy with cheap energy? Why is Germany an accomplice of the evil US empire that has killed over 20 million people in 37 victim nations since WW2?

 

Our Generals are plotting to attack Russian infrastructure with German missiles and our military is sending weapons to Israel, aiding and abetting the genocide in Gaza. How dare you Olaf Scholz? You are a disgrace to any German with integrity. The vast majority is fed up with your destructive Government. Just look at your embarrassing approval ratings. Resign NOW before you do any more damage to Germany.

@Bundeskanzler

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 02.03.2024 ob 22:20

In jst se čudm, da ste Slovenci take BUDA.LE, RETARDIRANCI, NAJvečji HLAPCI, RITOLIZNIKI….

 

Narod za BRU.HAT ste ?

Ne nori. Ena najbolj zabitih in neizobraženih si tu. Enako kot avtor te teme. Kak pizde materne ti skrbiš za otroke, če si smrdulja lena skoz na monu?

Eni ste bodisi predolgo živeli v miru ali vojne niste nikoli okusili.

Nihče z zdravim mozgom si ne želi vojn. Generacije ljudi pred nami so že dovolj pretrpele za mir.

 

Daj se ti južna raje spomni, kakšne pizdarije bolane tvoji čefurji delajo po Balkanu vsakih nekaj let. Ni bilo tako dolgo nazaj, ko so se klali.

hmm.., avtor teme… in ti misliš, da ne bi nobena jedrska raketa priletela  nazaj do  Krškega…

pejt v cerkev, maši, nedelja je, pa moli boga, al pa von der lajnovo, da se to sranje čim prej konča..

oh vi ubogi butalci bi samo žalili in sanjali o tem kako napadate ampak za butalce je samouničevalnost že znana, ubogi butalci

BUTALCI kar sanjajte haha BUTALCI IN SLOVENCELJNI – Svet kapitala (delo.si)

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 02.03.2024 ob 22:23

Ne nori. Ena najbolj zabitih in neizobraženih si tu. Enako kot avtor te teme. Kak pizde materne ti skrbiš za otroke, če si smrdulja lena skoz na monu?

EH Viharno tele, zavedam se, da nism pobrala vso pamet tega sveta, je tud ne rabm imet. Koji k… si pa ti, pa se s takimi oglašaš? Jst še mlada, dost vem, vsega ne, se še zmer učim kej, kaj pa ti že starejši desc? Ok, sej ne rečm, sm že prebrala KAKŠN tvoj normaln, pametn komentar, v VEČINI pa kr eno bv blejanje, napadanje, zmerjanje folka. Važn, da si SAM non stop na tem MONu, BED.AK. Kterokol temo odprem, Viharno TELE neki smeti ? in TI, boš drugim bleju o lenosti…????

Viharni DEBIL, najprej SEBE poglej ?

Odgovor na objavo uporabnika
Marsikaj neumnega se rodi, 03.03.2024 ob 09:11

Daj se ti južna raje spomni, kakšne pizdarije bolane tvoji čefurji delajo po Balkanu vsakih nekaj let. Ni bilo tako dolgo nazaj, ko so se klali.

butalski ssmrad preberi si to resnico!!! : Ste vedeli? Slovenec je oče nacističnih plinskih celic (slovenskenovice.si)

… in medtem, ko bodo Rusi zaznali ključne premike v procesu  izstrelitve, bo vojaški vrh s Putinom na čelu mirno gledal. V pravljici namreč. V reali pa bi verjetno lahko v minutah šteli čas povračilnega udara. Če živiš kje na južni polobli, bi imel srečo in te radiacija ne bi dosegla, vsaj v takšni meri verjetno ne, Evropa pa bi po opustošenje verjetno vsaj nekaj stoletij ne bi bila primerna za življenje.

BUTALCI lahko veliki R. samo potegnete nekaj, pa poglejte raje kaj na vesti nosite. Marš

Ste vedeli? Slovenec je oče nacističnih plinskih celic (slovenskenovice.si)

Čefurji greste lahko dol v Bosno slavit vaša množična grobišča, požgane vasi in posiljevalska koncentracijska taborišča. Ne rabite vi drugim pameti solit.

Čisto preveč idiotov tvojega kova, avtor, serje po tem planetu. Dosti bolj prav bi bilo, da bi Evropa začela odstranjevati golazen tvoje sorte, očitno rojenih brez možganov. Škode ne bi bilo nobene.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 03.03.2024 ob 09:24

hmm.., avtor teme… in ti misliš, da ne bi nobena jedrska raketa priletela  nazaj do  Krškega…

pejt v cerkev, maši, nedelja je, pa moli boga, al pa von der lajnovo, da se to sranje čim prej konča..

Kam nazaj do Krskega? Saj v Krškem ni nobene lansirne rampe za rakete☝️?

Bebci, ki odpirajo take teme ne vedo kaj je radiacija in si ne predstavljajo razsežnosti jedrske vojne, skupaj s tabo ne.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close