Sem pohodnik in preziram vse, ki uživajo na plaži
haha.. jaz sem bila en čas pohodnik, ki je po dolgih urah raziskovanja pokrajine na neki samotni plaži zaparkiral.. uživala na polno v obojem.. kaj so drugi počeli, ni bila moja stvar, da mi le ob temu niso škodovali. kot jaz njim nisem.
potem so prišla leta, ko sem rada poležavala v senčki s knjigo, ni se mi dalo okoli hodit, sem pa veliko v vodi norčije zganjala..
novodobni, 07.09.2025 ob 10:35
Grem na Hvar s prečudovitimi plažami, ampak ker sem novodobni ponoreli pohodnik seveda ne bom užival na plaži, ampak bom na 35 stopinj rinil na hribčke vzpetine in umiral na žgočem soncu, samo da dokažem, da sem jaz več kot tisti, ki poležavajo na plaži.
Vse kul, samo defibrilator imej vedno spakiran. ? mi ga ne nosimo na plažo, zato ti ne bomo veliko v pomoč…
Forum je zaprt za komentiranje.