Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sem pohodnik in preziram vse, ki uživajo na plaži

Sem pohodnik in preziram vse, ki uživajo na plaži

Grem na Hvar s prečudovitimi plažami, ampak ker sem novodobni ponoreli pohodnik seveda ne bom užival na plaži, ampak bom na 35 stopinj rinil na hribčke vzpetine in umiral na žgočem soncu, samo da dokažem, da sem jaz več kot tisti, ki poležavajo na plaži.

Poznam enega takega. Bog ne daj, da bi se kdaj ulegel na ležalnik in užival na plaži pod borovcem. Če ni nekje na kakšnem pohodu, je pa na dolgi vožnji s kolesom.

haha.. jaz sem bila en čas pohodnik, ki je po dolgih urah raziskovanja pokrajine na neki samotni plaži zaparkiral.. uživala na polno v obojem.. kaj so drugi počeli, ni bila moja stvar, da mi le ob temu niso škodovali. kot jaz njim nisem.

potem so prišla leta, ko sem rada poležavala v senčki s knjigo, ni se mi dalo okoli hodit, sem pa veliko v vodi norčije zganjala..

 

Odgovor na objavo uporabnika
novodobni, 07.09.2025 ob 10:35

Grem na Hvar s prečudovitimi plažami, ampak ker sem novodobni ponoreli pohodnik seveda ne bom užival na plaži, ampak bom na 35 stopinj rinil na hribčke vzpetine in umiral na žgočem soncu, samo da dokažem, da sem jaz več kot tisti, ki poležavajo na plaži.

Vse kul, samo defibrilator imej vedno spakiran. ? mi ga ne nosimo na plažo, zato ti ne bomo veliko v pomoč…

To je že psihicno bolno.

 

Vceraj je bilo komaj 32, zdaj je 28, 35 stopinj si zamudil.

Pa se en problem je, da je Hvar znan po kolesarjih, pohodnikih in plezalcih, tako da ne bos edini turist v znoju.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close