rijana, pa ti ne znaš sama, brez mnenj drugih ljudi nič narediti, nič sprobati … ??? Sprašuješ tudi v katerih trgovinaj moraš kupovati, kam hoditi k frizerju in podobne neumnosti?
To je baje samopostrezna restavracija in si tm sam zberes…ampak toko sam pravjo..jaz se nism bla tm pa zanima kako je. Sam tko un ambient k se vid s cetse mi ni vsec k je vse skp prevec kt menza..
Smo probali prejšnji teden. NIKOLI VEČ hrana je bila mrzla in tudi okusna nič kaj. Cene so podobne gostilnam. Ampak za to “kvaliteto” veliko previsoke.