Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sedaj pa POLNA SKLEDA

sedaj pa POLNA SKLEDA

hvala za odgovore za sushimamo. sedaj me zanima pa polna skleda. je kdo probal? kakšne so cene? koliko časa traja, da ti pripravijo hrano? tenx vsem

rijana, pa ti ne znaš sama, brez mnenj drugih ljudi nič narediti, nič sprobati … ??? Sprašuješ tudi v katerih trgovinaj moraš kupovati, kam hoditi k frizerju in podobne neumnosti?

To je baje samopostrezna restavracija in si tm sam zberes…ampak toko sam pravjo..jaz se nism bla tm pa zanima kako je. Sam tko un ambient k se vid s cetse mi ni vsec k je vse skp prevec kt menza..

www.studentarija.net

Smo probali prejšnji teden. NIKOLI VEČ hrana je bila mrzla in tudi okusna nič kaj. Cene so podobne gostilnam. Ampak za to “kvaliteto” veliko previsoke.

Sem bila tam in ne grem NIKOLI VEČ, hrana mrzla, brez okusa in veliko, veliko predraga. Poleg tega pa imajo še umazan pribor

X. OPROSTI, ker tratim tvoj čas in prostor na medmrežju. prosim, ignoriraj me.

Mene pa asocira -skleda polna dr…a

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close