Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek še malo pa novi IPHONE…

še malo pa novi IPHONE…

Briga me za iPhone.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


bravo … bilje trdi K* od tipa kot vsa ta mehkoba od softvera ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


anede, da imajo bejbe na mašinci tisti glas, ki kar kliče, da jo povabiš ☺[/quote]
Glas je fukiš, kot na tisti Nokiji, ki je šla v franže!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ja, prideš do mene, preskeniraš mojo QR kodo in se ti avtomatsko poveže na Wifi. Špica, a ne? :)))
v QR kodi se nahaja vrsta šifrirane povezave z geslom (WEP ali WPA).
Google ima kup raznih API-je za izdelavo kode, drugače pa sem tudi par QR generatorjev testiral v PHP (spletni ) kodi, ampak za to rabiš svoj spletni strežnik oz. zakupljen spletni prostor z domeno. Npr. tole: http://phpqrcode.sourceforge.net/%5B/quote%5D

To pa je špica, res uporabno. QR sem do zdaj poznala le za artikle, zdravila, kar je žalostno…počutim se kot da bi me čas povozil ://
Ob tebi bi se definitivno še kaj naučila 🙂 pohvalno Matjažko.[/quote]

Veš, da se bi. ;))) hehe Če imaš Wifi, samo geslo pošlji, pa ti generiram QR-kodo. 😀
To še zagotovo ni bil noben fant pripravljen storiti zate? hehe :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close