še malo pa novi IPHONE…
Ja, prideš do mene, preskeniraš mojo QR kodo in se ti avtomatsko poveže na Wifi. Špica, a ne? :)))
v QR kodi se nahaja vrsta šifrirane povezave z geslom (WEP ali WPA).
Google ima kup raznih API-je za izdelavo kode, drugače pa sem tudi par QR generatorjev testiral v PHP (spletni ) kodi, ampak za to rabiš svoj spletni strežnik oz. zakupljen spletni prostor z domeno. Npr. tole: http://phpqrcode.sourceforge.net/%5B/quote%5D
To pa je špica, res uporabno. QR sem do zdaj poznala le za artikle, zdravila, kar je žalostno…počutim se kot da bi me čas povozil ://
Ob tebi bi se definitivno še kaj naučila 🙂 pohvalno Matjažko.[/quote]
Veš, da se bi. ;))) hehe Če imaš Wifi, samo geslo pošlji, pa ti generiram QR-kodo. 😀
To še zagotovo ni bil noben fant pripravljen storiti zate? hehe :))
Forum je zaprt za komentiranje.