še malo pa novi IPHONE…
Ekscentrični, žal že pokojni Steve Jobs je moj idol! :)[/quote]
Ti imaš nekaj veliko teh idolov, a ni to značilnost najstniških let?:))) Ko boš velik, boš lahko sam svoj idol:).[/quote]
Goldfish je moja matrica prave ženske! 😀 Samo hudič, ne znam iz matrice? :))
Prej bi rekel da še iz maternice nisi dobro prišel :)[/quote]
se bojiš, da ti bo goldfišico zapecal?[/quote]
Gioldfišica je že davno prešla v moje vode. Ne vem, če jo bo lahko nazaj zvabil. :)))
Goldfišica, poglej, zaradi tebe so nastale zdrahe med moškimi! 😀 Zdaj se hitro odloči, katerega boš poplavutkala. 😀
se bojiš, da ti bo goldfišico zapecal?[/quote]
Gioldfišica je že davno prešla v moje vode. Ne vem, če jo bo lahko nazaj zvabil. :)))
Goldfišica, poglej, zaradi tebe so nastale zdrahe med moškimi! 😀 Zdaj se hitro odloči, katerega boš poplavutkala. :D[/quote]
Če lahko nekaj pripomnem…
Nobenih zdrah.. nič nočem ne od nje, niti od bilo katere druge monovke
Naj bo to že enkrat jasno
se bojiš, da ti bo goldfišico zapecal?[/quote]
Gioldfišica je že davno prešla v moje vode. Ne vem, če jo bo lahko nazaj zvabil. :)))
Goldfišica, poglej, zaradi tebe so nastale zdrahe med moškimi! 😀 Zdaj se hitro odloči, katerega boš poplavutkala. :D[/quote]
Vidim ja, cel peskovnik:)). Samo kako hudiča imaš ti dve lopatki in tri grabljice??:)).
V mojem srčku je dovolj prostora za vse:). Samo vstopajte posamično:))).
Ne dam ti Goldfišice! Samo s pretepom in krvjo na mojih pesteh. 😀
Goldfišica, evo, zdaj pa so ljubosumni name! Reši me sedaj iz te zagate. :)))[/quote]
Daš lahko le tisto, kar imaš:). Kdaj si mene imel?:))) Zagate so v real lajfu. Te pokličem čez eno uro, da doživiš pravo zagato:)))).[/quote]
Vodo si skalila in dvignila mulj, zdaj pa se samci brezglavo zaletavajo (vame). :)))
A po novem iphone-u me pokličeš? Moraš sprobati vse funkcije in kako kaj vleče signal sem proti Ptuju. 😀
Ekscentrični, žal že pokojni Steve Jobs je moj idol! :)[/quote]
Zakaj? Kar tako, ker je mnogim ali imaš za to odločitev konkretne argumente?[/quote]
Tebe imam rajši ko Goldfišico. Sem ti lahko postregel z boljšim argumentom? 😀
Ne vem, jaz sem se samo malo igračkal z Androidom na Samsungu, mi je všeč, da je to odprtokodna zadeva (zastonj), pa dejansko Linux platforma (stabilnost).
Forum je zaprt za komentiranje.