še en fajn oglas :)
Oj, še iščeš?
Jaz sem tvojih let, urejena, z dobro službo, menda kar ok zgledam, ampak to bodo ocenili drugi.
Daj napiši še kaj več o sebi. Najprej pa seveda, če sploh še iščeš.[/quote]
krula … tace stran od mojih tipov ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
A tud to je možno lažna zlata ribica 😀
Sadni:
Moj post je bil mišljen bolj za štos :))[/quote]
Aja pol v resnici nočeš, da bi ti pisala, jbg, sem že poslala svoj CV s seksi slikami v tvoj predal.[/quote]
krula zagaman, zagovedna, ausšus človeštva … kako moreš v isti objavo citirati sebo in tipkati DoSadnemu … marš gnoj babji nazav kurji drek
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.