še en fajn oglas :)
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › še en fajn oglas :)
Po zgledu nekaterih tudi sam oddajam oglas, da se išče punca 😀
Sem urejen 30 in nekaj letnik situiran in privlačen 😀
Še najraje bi videl, da me kontaktirajo Goldfish, Krivokljun ali celo sama Paris Hilton 😀
Ponudbe sprejemam na privat 😀
za tale oglas pa največ stavim na P.H. — ona bi se znala it ZS brez registracije ☺
Punca se išče?? Malce bo treba počakati, pa se bo našla!!
Fanta to je resna zadeva : )))))
Zakaj se nisi registriral, tako te ne more nobena kontaktirati na ZS. Se vidi, da je danes praznik in folk nima nobene ideje kam bi se dal potem pa se rojevajo takšne in podobne provokacije…ti kar bodi privlačen, situiran in urejen +30 letnik – nisi edini 😀
🙂
Haha kalipso ti si pa res za hece danes 😀
Pa dej malo vzemi ta post s humorjem no 🙂
Sej so tud meili itd. da o cifrah ne govorim haha 😀
Ps. maš zanimiv nik 🙂
Zakaj pa moj post nisi vzel kot hec? 🙂
Seveda, komunikacijskih kanalov je nešteto, tudi golobi bi lahko bili v igri za raznos pošte, kajne? :DD
Ne ce bo tale nacin rangiranja s prioritetno listo uspesen 🙂
da ni že preresna ☺
haha calipso ti si pa razpoložena danes vidim 😀
Ja sej pravijo,da so golobi zanesljivi ne tko k meil haha 😀
S katerega konca pa si? Da vidim kam golobe poslat ali pa celo štorklje 😀
Ps. Zaradi velikega povpraševanja razglašam, da sem se registriral 😀
A avtor je tvoj enojajčni brat dvojček, da sta oba cvekarja? 🙂 Ti tudi zase iščeš kakšno, ki se piše Hilton, Ecclestone ali Onassis?
neee, nisem moski bimbo 🙂
Seba111 – zakaj pa bi mi štorklje poslal? A že imaš naraščaj ali kaj? 😀
S katerega konca sem? Od vsepovsod 😛 [sub](večino časa zabluzim v lj)[/sub]
Res si se registriral? Aleluja 😀
Pazi se zdaj navala pošte (spet bodo strežniki zabasani) 😀
Kaj pa vem, do kam segajo tvoje lovke. Moškega, ki bi govoril točno to, kar misli, do sedaj še nisem spoznala. Ali pa sem sama preveč sumničava, kaj meniš?
da ni že preresna ☺[/quote]
Resno je morda le to, da hodiš s trdim spat. Resen oglas se napiše nekoliko drugače!
Haha ne ne nimam naraščaja sam kaj pa vem lahko bi bla s Prekmurja do tja pa golobi ne pridejo 😀
Aleljuja ja pa amen tud 😀
No evo strežniki zabasani forum ne dela 😀
Zdej pa piš na privat haha 😀
Najprej moram zbrati pogum in misli, kaj bi napisala na ZS 😉
Res zanimivo, da si omenil štorklje, so ful lepi in elegantni ptiči 🙂
[img]http://shrani.si/f/2N/8Y/2w4HQsKx/mp9-clanek-storklja.jpg[/img]
Calipso nisem ziher ampak zdi se mi, da maš zasebno sporočilo 😀
Spet en, ki misli da uresničujem želje:)).
Mogoče pa lahko rečeš tudi: “spet en, ki ne misli več, da izpolnjujem želje”
Izmed VSEH uporabnic tega foruma bi rad, da te kontaktira Krivokljun ? Omojbog…
Spet en, ki misli da uresničujem želje:)).[/quote]
A tud to je možno lažna zlata ribica 😀
Sadni:
Moj post je bil mišljen bolj za štos :))
Spet en, ki misli da uresničujem želje:)).[/quote]
Mogoče bi moški rad tebi uresničil kakšno željo. 🙂
Pa dobro Robi nisem zdej jz zlata ribica 😀
Punce lov je še zmeraj odprt najditelja čaka nagrada 😀
Forum je zaprt za komentiranje.