Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SDS žaluje za Charliejem Kirkom, ki je bil poročen z … misico!!!

SDS žaluje za Charliejem Kirkom, ki je bil poročen z … misico!!!

A ne poslušamo od SDSovske drhali non-stop o neki misici in konkubini?

Zdaj ko je pa njihovo lastno govno poročeno z misico in influenserko, pa kar naenkrat “naše molitve gredo k družini ubogega Kirka”!

Da ne govorimo o tem, s katero konkubino je poročen njihov oranžni idol!

Desničarke so po naravi lepotice, levičarke pa izgledajo kot GRETA, nikica, muserca, sukić(ka), tomićka, kot tiste spake iz varstva demokracije, v glavnem ene same spake.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4887, 13.09.2025 ob 06:38

Desničarke so po naravi lepotice, levičarke pa izgledajo kot GRETA, nikica, muserca, sukić(ka), tomićka, kot tiste spake iz varstva demokracije, v glavnem ene same spake.

Zgledajo naravnost odvratno. Vsi imajo zabite kmečke ksihte iz vaških gostiln. Levičarji imajo nešteto več politikov, ki zgledajo vsaj normalno, če že ne solidno.

Odgovor na objavo uporabnika
Poglej desničarske moške, 13.09.2025 ob 06:42

Zgledajo naravnost odvratno. Vsi imajo zabite kmečke ksihte iz vaških gostiln. Levičarji imajo nešteto več politikov, ki zgledajo vsaj normalno, če že ne solidno.

Imajo celo lušne politike kot je sdjev Jani Prednik. Desničarji pa imajo grde moške kot so Žan Mahnič, Primc, Hoivik, poglajen…

Odgovor na objavo uporabnika
SDS smrdljivi hinavci, 13.09.2025 ob 01:37

A ne poslušamo od SDSovske drhali non-stop o neki misici in konkubini?

Zdaj ko je pa njihovo lastno govno poročeno z misico in influenserko, pa kar naenkrat “naše molitve gredo k družini ubogega Kirka”!

Da ne govorimo o tem, s katero konkubino je poročen njihov oranžni idol!

ne vidim podatka da bi Erika Kirk kdaj letela na kutbarijo v Dubaj kot je imela navado tina gaber aka prva nutrija slovenije?

Nimajo moralnega kompasa. Podpirajo skrajneže. Zakaj je smrt nekega influenserja skrajnih prepričanj pomembnejša od smrti na tisoče nedolžnih otrok v Gazi? Tako lahko razmišljajo samo bitja z zelo temnimi dušami.

Točno to hočejo .. da ste razdeljeni med seboj.

Glede Kirka pa – kaj je življenje, če ga ne živiš, tako kot verjameš?! On je umrl za svoja prepričanja! To so junaki tega sveta!!

Levicarji podpirajo teroriste hamas, hezbolah to vse pove o njih.

Misice ne slovijo ravno po pameti ali dobrem okusu za moške.
Japonske lepotice se poročajo z dvestokilskimi sumo borci, zahodnjaške z raznimi fuzbalerji… o onih s politiki je pa itak že preveč povedanega.
Biti poročen z misico res ni nek dosežek za moškega. Temu ploskat je patetično. Pač SDS falanga s svojo kratko pametjo vidi v tem nekaj tako posebnega, da se jim splača javno sanjati o nekih poželenja vrednih kosih mesa.
Bolniki

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj pa je misica takega?, 13.09.2025 ob 08:30

Misice ne slovijo ravno po pameti ali dobrem okusu za moške.
Japonske lepotice se poročajo z dvestokilskimi sumo borci, zahodnjaške z raznimi fuzbalerji… o onih s politiki je pa itak že preveč povedanega.
Biti poročen z misico res ni nek dosežek za moškega. Temu ploskat je patetično. Pač SDS falanga s svojo kratko pametjo vidi v tem nekaj tako posebnega, da se jim splača javno sanjati o nekih poželenja vrednih kosih mesa.
Bolniki

Kako hitro se bumerang vrne?

Tina Gaber:

Miss Hawaiian Tropic Slovenije 2008

Miss Nova (izbira bralcev revij) 2008

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno646, 13.09.2025 ob 07:15

Nimajo moralnega kompasa. Podpirajo skrajneže. Zakaj je smrt nekega influenserja skrajnih prepričanj pomembnejša od smrti na tisoče nedolžnih otrok v Gazi? Tako lahko razmišljajo samo bitja z zelo temnimi dušami.

In tud to, da je istočasno v še eni ameriški zvezni državi prišlo do streljenja na šoli in bili so mrtvi, tudi otroci, ampak za Trumpa in ostale MAGA so te žrtve nepomembne. Oni se bojo hranil zdej iz te Kirkove smrti še leta in leta. Da ne omenjamo tega, ko so doma v Minesoti likvidiral demokratko in njenega moža, Trump niti sožalij ni izrekel. Gnus človeški.

Večna skrivnost je, zakaj zafrustrirane levakinje tako sovražite lepe ženske.

za anonimno4887 ja vemo,da so Jelka Godec je prava predstavnica teh desnih lepotic, prvovrstna. nobena druga ji ne seze do kolen

Odgovor na objavo uporabnika
p77, 13.09.2025 ob 10:02

Večna skrivnost je, zakaj zafrustrirane levakinje tako sovražite lepe ženske.

???? je rekel desni kletni trol, ki vsak dan pogreva Klakočar in Gaber, zraven pa drka na Eriko Ž. ali Evo I., ima pa sindrom Jelke G. ???

Avtor/avtorica, ti in tvoji levaki pokvarjeni ste hujši smrad in gnus od česarkoli desnega!

Človeka so ubili, leva golazen si pa ob tem privoščljivo drka kurce!!! Da vas ni sram!???

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.reddit.com%2Fr%2Fmillenials%2Fcomments%2F1fg50b7%2Flaura_loomer_before_and_after_plastic_surgery%2F&psig=AOvVaw31ucYFoFNepnhZ4ImAjEyd&ust=1757837902940000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBUQjRxqFwoTCLiZneam1Y8DFQAAAAAdAAAAABAo

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dw2xS1wEYfeM&psig=AOvVaw31ucYFoFNepnhZ4ImAjEyd&ust=1757837902940000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBUQjRxqFwoTCLiZneam1Y8DFQAAAAAdAAAAABAy

Boljše biti naravna spaka kot plastična spaka z botoxom v mozgu 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Pa še kaj, 13.09.2025 ob 10:12

Avtor/avtorica, ti in tvoji levaki pokvarjeni ste hujši smrad in gnus od česarkoli desnega!

Človeka so ubili, leva golazen si pa ob tem privoščljivo drka kurce!!! Da vas ni sram!???

Letos je že čez 10.000 ljudi pobitih v zda. Si jokala? Pol teh skoraj otroci. Otroci pobiti isti teden kot tale v šoli….nihče ne omenja. Ne gredo v agendo “teh dobrih” a?

Preusmerjanje pozornosti. Le kdo ga je likvidiral. Mogoče tisti ki nočejo da določeni seznami pridejo ven, da se statistiko kam gre amerika v katero smer gleda, da kdo ne omenja koliko otrok pobitih, koliko američanov vsak dan na ulicah “polovljenih” in zadržanih dokler ne dokažejo da so dovolj američani, ker pač ne zgledajo kot američani (recimo native ljudje :))…..

Nihče ne drka na smrt tega človeka. Samo vseeno nam je.

Ah bejži no! Ko pa desni svetohlinci uničujete cele družine s preprečevanjem objavljanja nasilja v družinah, splava, mučenja neozdravljivo bolnih, zgražanjem nad ločitvami, podpirate množične pokole in podobno, ste pa vzor človeštvu ali kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Defekt, 13.09.2025 ob 10:09

???? je rekel desni kletni trol, ki vsak dan pogreva Klakočar in Gaber, zraven pa drka na Eriko Ž. ali Evo I., ima pa sindrom Jelke G. ???

to si ti namisljujes… tema je obtem, da ste sdsovci dvolicni, da vas pri nekaterih ljudeh dolocene stvari mitijo. da bruhate zlobo nanje, medtem ko pri drugih te iste stvari cenite do bogastva in visokega spostovanja. o tem je tema.

Verski blazneži sploh ne razumejo stališč konzervativcev, ljudi ne moti, da je Gaberca bivša misica, da je hrano z desno roko, da ima še 2 modrostna zoba ipd., moti jih, da je Robi vzel droljo z dubajsko preteklostjo in da je ženska zmešana kura, ki misli, da je intelektualka, samo njeno “diplomsko” nalogo pogledaš.

Da je Charlie Kirk poročil bivšo Miss Arizone in imel z njo dva krasna otroka pa vsaka čast.

Točno to!!!!

Z misico ja, ne pa z dugorazredno dubajsko sesalko koke in arabskih curakov. To pa je razlika mar ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Slava Robiju in Tini, 13.09.2025 ob 20:52

Z misico ja, ne pa z dugorazredno dubajsko sesalko koke in arabskih curakov. To pa je razlika mar ne?

Ko ze ravno o dubaju in arabcih:

KAj pa pogacarja, ki se je orakticno prodal emiratom in je blagovna znsmka tam pa hvalite in mu pojete hvalospeve…

Kirk je želel razkriti Epsteinove dokumente in so ga počl? Naj mi to nekdo razloži.

Torej ped0fili nočejo biti razkriti. Mi je pa čudno, da so to naredili tako javno.

P. Diddy je že iz zapora? Ali je v zaporu zato, da ga ne ustrelijo?

Men je pa res čudno, da se tako lepe ženske poročijo s tako grdimi in zlobnimi moškimi. Ampak vsak ima svoj okus, mogoče so jim všeč Shreki pa to 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close