Sauna v dvoje
Ni pravega razloga lahko pomeni marsikaj in zanjo nekaj čisto drugega kot zate.
Tudi dvomim, da bi ti ona povedala/priznala, da je počela karkoli prepovedanega v zasebni savni ali kjerkoli drugje. Zakaj bi ti to sploh govorila, če ni pravega razloga in ni počela nič spornega (po njeno!)?
Se pravi, ti imaš rad njo, ona ima rada tebe, problema sploh ni. Čeprav je vložila ločitev?
Se pravi, ti imaš rad njo, ona ima rada tebe, problema sploh ni. Čeprav je vložila ločitev?[/quote]
Edino relevantno vprašanje doslej zapisano v tej temi. Ergo? Zakaj ločitev, za hec?
No, in drugo relevantno vprašanje, na katerega se drugi še nismo spomnili: če je vložila zahtevo za ločitev, potem je na poti, da postane “none of your business” s kom hodi v savno in kaj počne…Ali se motim?
Pandora, mislim, da mu tudi s to savno žena želi nekaj še dodatno razložiti. Ne vem sicer, kako je sploh za to zvedel.
Toleranten, če prav razumem (pa verjetno ne), sta se sedaj z ženo odločila, da bosta ostala poročena, le da ne bosta živela pod isto streho?
Jaz verjamem, da jo imaš ti res rad, nisi pa prepričan, če ima tudi ona tebe (zato sprašuješ druge). Ampak vloga za ločitev ti bi lahko nekaj povedala. Kako dolgo sta sploh “pod isto streho”?
No, jaz sem o tvojem vprašanju (ona poročena, on dolgoletni kolega) včeraj povprašala svojo drago polovico. In sicer za dva slučaja. Za dolgoletnega prijatelja in za dobrega in tudi dolgoletnega sodelavca. Od prvega se moj mož včasih de facto počuti ogrožen, od drugega pa sploh ne (čeprav je iskreno povedano drugi zelo privlačen in definitivno za pos… :), pa tudi po značaju je res super … ;)).
No, in ne glede na to, da moj mož ni nič kaj ljubosumen in da mi zelo zaupa (morda več, kot bi smel…), je bil odgovor na obe možnosti nedvoumen “ne”, brez prostora za nadaljno debato. In na moj ugovor, da smo v 21. stoletju in da to ni nič takšnega, se je začel le smejati …
No, tako imaš še eno moško perspektivo na tvoj problem …
Zakaj pa v zvezi ne? Saj greš samo v savno, še vedno. Recimo, da tvoj nerad hodi v savno.
Jaz nisem napisal, da bi rad videl svojo tam. 🙂 Samo vprašal sem tebe, zakaj potem, ko si v zvezi tega več ne? Predvidevam torej, da si imela “mutna posla”, ko si še hodila? 🙂
Vprašanje sem postavil Exotic (zdaj šele vidim), ki je hodila prej s prijateljem.
Marko, zato ker so stvari ko si v dvoje ne pocnejo z drugimi, ampak s partnerjem. Ce on ne zeli it gres pa sam, ali s prijateljico. in ce se postavim v obratno situacijo, tudi meni ne bi bilo vsec da bi partner sel s svojo prjatlco v savno ?!
Sama ko sem hodila z vecjo druzbo, moski in zenske, nobene seksualne napetosti, s tem ko za mosko druzbo (1 na 1) tega ne morem trdit, je blo cutit nekaj prisotno v zraku in to nic prijateljskega, pa ce sem si se tako zelela vbit v glavo da si domisljam 😀 vedno je na neki napeljal, ce nima en dirty minds, ma pa zagotovo drug. Sploh pa iz stalisca da je en v zvezi, to pa sploh mi ni pade na pamet ze po morali pa sem zelo open minded 🙂 tako da podajam mnenje zgolj iz svojega vidika. 🙂
Saj nikjer ni napisala, da tega ni pričakovala. Kaj misliš, da se ne zna ubraniti enga “namiga”? 🙂
Napisala seveda ni, se pa bere kot da je nad tem grozno začudena.[/quote]Začudena je nad tem kako je bila ena Exotic trdno odločena, da bo “pridna” pa ji je ona druga Exotic tako močno in na glas prišepetovala nekaj, da se ji je komaj upirala…..
Ne morš verjet….. :))))))
Napisala seveda ni, se pa bere kot da je nad tem grozno začudena.[/quote]Začudena je nad tem kako je bila ena Exotic trdno odločena, da bo “pridna” pa ji je ona druga Exotic tako močno in na glas prišepetovala nekaj, da se ji je komaj upirala…..
Ne morš verjet….. :))))))[/quote]
Saj ravno zaradi tega sem jo želel vprašat, zakaj potem, ko je v zvezi, ne bi več šla v savno s prijateljem. Saj se nič ne spremeni. Ali pač? Pa npr., da parnter ne hodi v savno.
Ne vem kje so kakšne fore, ampak avtor nikjer ni omenjal intimne savne, le savno. Savna pa je verjetno že sama po sebi intimna, glede na to, da ljudje v njej niso ravno oblečeni. Razen, če obstaja še kaka posebna savna, ki ima kaka posebna pravila.
Začudena je nad tem kako je bila ena Exotic trdno odločena, da bo “pridna” pa ji je ona druga Exotic tako močno in na glas prišepetovala nekaj, da se ji je komaj upirala…..
Ne morš verjet….. :))))))[/quote]
Saj ravno zaradi tega sem jo želel vprašat, zakaj potem, ko je v zvezi, ne bi več šla v savno s prijateljem. Saj se nič ne spremeni. Ali pač? Pa npr., da parnter ne hodi v savno.[/quote]Seveda se spremeni!
Tista druga Exotic ji še bolj šepeče: “Kaj pa če je ta še boljši, ne zapravi priložnosti…itd itd”
In lahko bi “pridna Exotic” podlegla skušnjavi.
Saj če bi bil res boljši potem bi itak zamenjala, če pa ne bi bil…. eh, to je pa že druga zgodba 😉
Če greš v intimno savno moraš bit v njej intimen s tistim kdor gre s tabo? :))
Se pravi je bolj poudarek na intimi? Od tod izvira vsa vročina tega “savnanja”? :)))
Forum je zaprt za komentiranje.