Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sauna v dvoje

Sauna v dvoje

se oproščam, namenjeno je bilo osebi ExoticTle

matjaži, kakšna pa je to “moderna moda”? :)))) saj veš, da se bom znala pravilno urediti, ko bova šla v savno.:)

Resne probleme imaš ti, ki ne vidiš, da te ima tvoja draga za norca. Zdaj imaš dve opciji, da ostaneš dvorni norček iz 16. stoletja naprej, ali da jo odsloviš in ohraniš dostojanstvo. Na dolgi rok je več vredno samospoštovanje, čeprav boš nekaj časa potrt in boš čutil izgubo.

Bibitka, na prečko je baje po zadnji modi. :))) Če pa je tu pa tam kakšna siva, pa bolje vse bek. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ni pravega razloga lahko pomeni marsikaj in zanjo nekaj čisto drugega kot zate.
Tudi dvomim, da bi ti ona povedala/priznala, da je počela karkoli prepovedanega v zasebni savni ali kjerkoli drugje. Zakaj bi ti to sploh govorila, če ni pravega razloga in ni počela nič spornega (po njeno!)?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Se pravi, ti imaš rad njo, ona ima rada tebe, problema sploh ni. Čeprav je vložila ločitev?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj ti potem še ni jasno. Če je rajši s kolegi, za njih ima očitno čas, zate pa ne, pomeni samo to, da te ne mara več, zato je tudi vložila tožbo za razvezo … ti pa še kar upaš… ne samo, da si toleranten, si tudi naiven.

matjaži ti je resnico napisal… 🙂


Se pravi, ti imaš rad njo, ona ima rada tebe, problema sploh ni. Čeprav je vložila ločitev?[/quote]

Edino relevantno vprašanje doslej zapisano v tej temi. Ergo? Zakaj ločitev, za hec?

No, in drugo relevantno vprašanje, na katerega se drugi še nismo spomnili: če je vložila zahtevo za ločitev, potem je na poti, da postane “none of your business” s kom hodi v savno in kaj počne…Ali se motim?

Pandora, mislim, da mu tudi s to savno žena želi nekaj še dodatno razložiti. Ne vem sicer, kako je sploh za to zvedel.

Toleranten, če prav razumem (pa verjetno ne), sta se sedaj z ženo odločila, da bosta ostala poročena, le da ne bosta živela pod isto streho?
Jaz verjamem, da jo imaš ti res rad, nisi pa prepričan, če ima tudi ona tebe (zato sprašuješ druge). Ampak vloga za ločitev ti bi lahko nekaj povedala. Kako dolgo sta sploh “pod isto streho”?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, jaz sem o tvojem vprašanju (ona poročena, on dolgoletni kolega) včeraj povprašala svojo drago polovico. In sicer za dva slučaja. Za dolgoletnega prijatelja in za dobrega in tudi dolgoletnega sodelavca. Od prvega se moj mož včasih de facto počuti ogrožen, od drugega pa sploh ne (čeprav je iskreno povedano drugi zelo privlačen in definitivno za pos… :), pa tudi po značaju je res super … ;)).

No, in ne glede na to, da moj mož ni nič kaj ljubosumen in da mi zelo zaupa (morda več, kot bi smel…), je bil odgovor na obe možnosti nedvoumen “ne”, brez prostora za nadaljno debato. In na moj ugovor, da smo v 21. stoletju in da to ni nič takšnega, se je začel le smejati …

No, tako imaš še eno moško perspektivo na tvoj problem …

Ce ji je tako fajn hodit v savno nej gre s svojim mozem 🙂 kaj ji pa lahko v savni on da drugega kot ta prijatelj, ce ze govorimo o blagodejnih ucinkih savne in nic drugega 😉 je pa tako da kot samska mi ni nic takega izlt s prijateljrm v savno, ampak v zvezi pa nikakor!


Zakaj pa v zvezi ne? Saj greš samo v savno, še vedno. Recimo, da tvoj nerad hodi v savno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Aja Marko, rada bi videla izraz na tvojem obrazu, ko bi videl tvojo drago iz intimne saune stopiti z enim od tvojih kolegov… Verjetno bi oba povabil na pijačo, halo?! Daj malo premisli, predno tako zineš


Jaz nisem napisal, da bi rad videl svojo tam. 🙂 Samo vprašal sem tebe, zakaj potem, ko si v zvezi tega več ne? Predvidevam torej, da si imela “mutna posla”, ko si še hodila? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nobenih mutnih, Marko. V dvoje hodim izključno s partnerjem, ne pa s kolegi in znanci…
In vidim, da te j emal stisnilo, če bi izvedel, da je šla tvoja z nekom, ki nisi ti, hehe


Vprašanje sem postavil Exotic (zdaj šele vidim), ki je hodila prej s prijateljem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, zato ker so stvari ko si v dvoje ne pocnejo z drugimi, ampak s partnerjem. Ce on ne zeli it gres pa sam, ali s prijateljico. in ce se postavim v obratno situacijo, tudi meni ne bi bilo vsec da bi partner sel s svojo prjatlco v savno ?!
Sama ko sem hodila z vecjo druzbo, moski in zenske, nobene seksualne napetosti, s tem ko za mosko druzbo (1 na 1) tega ne morem trdit, je blo cutit nekaj prisotno v zraku in to nic prijateljskega, pa ce sem si se tako zelela vbit v glavo da si domisljam 😀 vedno je na neki napeljal, ce nima en dirty minds, ma pa zagotovo drug. Sploh pa iz stalisca da je en v zvezi, to pa sploh mi ni pade na pamet ze po morali pa sem zelo open minded 🙂 tako da podajam mnenje zgolj iz svojega vidika. 🙂

Vse OK, vendar ne morem verjeti, da nisi pričakovala niti namigov, ko si pristala na savno v dvoje z moškim.

Saj nikjer ni napisala, da tega ni pričakovala. Kaj misliš, da se ne zna ubraniti enga “namiga”? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Napisala seveda ni, se pa bere kot da je nad tem grozno začudena.

Napisala seveda ni, se pa bere kot da je nad tem grozno začudena.[/quote]Začudena je nad tem kako je bila ena Exotic trdno odločena, da bo “pridna” pa ji je ona druga Exotic tako močno in na glas prišepetovala nekaj, da se ji je komaj upirala…..
Ne morš verjet….. :))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Napisala seveda ni, se pa bere kot da je nad tem grozno začudena.[/quote]Začudena je nad tem kako je bila ena Exotic trdno odločena, da bo “pridna” pa ji je ona druga Exotic tako močno in na glas prišepetovala nekaj, da se ji je komaj upirala…..
Ne morš verjet….. :))))))[/quote]
Saj ravno zaradi tega sem jo želel vprašat, zakaj potem, ko je v zvezi, ne bi več šla v savno s prijateljem. Saj se nič ne spremeni. Ali pač? Pa npr., da parnter ne hodi v savno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj ni fora savne, bolj je fora intimne savne za dva.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne vem kje so kakšne fore, ampak avtor nikjer ni omenjal intimne savne, le savno. Savna pa je verjetno že sama po sebi intimna, glede na to, da ljudje v njej niso ravno oblečeni. Razen, če obstaja še kaka posebna savna, ki ima kaka posebna pravila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Začudena je nad tem kako je bila ena Exotic trdno odločena, da bo “pridna” pa ji je ona druga Exotic tako močno in na glas prišepetovala nekaj, da se ji je komaj upirala…..
Ne morš verjet….. :))))))[/quote]
Saj ravno zaradi tega sem jo želel vprašat, zakaj potem, ko je v zvezi, ne bi več šla v savno s prijateljem. Saj se nič ne spremeni. Ali pač? Pa npr., da parnter ne hodi v savno.[/quote]Seveda se spremeni!
Tista druga Exotic ji še bolj šepeče: “Kaj pa če je ta še boljši, ne zapravi priložnosti…itd itd”
In lahko bi “pridna Exotic” podlegla skušnjavi.
Saj če bi bil res boljši potem bi itak zamenjala, če pa ne bi bil…. eh, to je pa že druga zgodba 😉
Če greš v intimno savno moraš bit v njej intimen s tistim kdor gre s tabo? :))
Se pravi je bolj poudarek na intimi? Od tod izvira vsa vročina tega “savnanja”? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close