Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sarajevo

sarajevo

Zanimajo me izkušnje silvestrovanja v Sarajevu… Fešta … Ne dvomim.
Mogoče kakšno priporočilo…

Za Sarajevo ne vem iz prve roke, bili smo pa lani na Jahorini, v najeti hišici in je bilo čist noro.
Kolegica je bila pa v Sarajevu, v mestu pa je bilu baje tudi dobro.

tam ne more biti slabo,kakor koli obrneš lp

Moj friend je bil lani in baje je bilo noro. Letos gre spet, tko da mu verjamem.
LP

Sarajevo, Sarajevo gjde je moja raaaja gdje je moja raaaja… 🙂

Kje lahko kaj več izvem o smučanju na Jahorini?
Hvala

http://freeweb.siol.net/ticc/G2J/

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close