Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sanjska ženska – RTL

Sanjska ženska – RTL

Ojla!

A ste včeraj gledali? Meni je ful žal za Karima (ta dedc je ful dober!!!); presenečena sem bila, da ni dala vrtnice Reneju. Se ji je mogel ful zamerit. Bo pa še zanimivo, ker se dedci ne bodo kar tak vdali!! Kaj pravite; kdo ima največ možnosti za zmago?

Lp, Sanja

Oliver jo je po moje kar navdušil včeraj s tistim hot lupčkom po večerji…

Kaj a Karima je izločila? Eh jaz sem pa pozabila gledat.

Hja, jest sem tud pozabila gledat. A tisti blond, ki veckrat nosi copek na vrhu glave in se dela nežnega revčka je še v igri?

je ostal ja…

Ja, ne vem, izgleda,da bo kar Oliverja izbrala ali pa Sebastjana, sta si bila kar blizu….tu se je videlo, da Karim nima več možnosti. Škoda!!!

men je pa najboljši Sebastjan

Kdaj pa je to na tv??

Ola

Tudi jaz sem bila zelo presenečena ko ni dala vrtnice Reneju, Karim ja zelo je sexi mislim da je malo premalo zanimanja za njo pokazal.

LP Nena

to je na RTL ob sredah 8.45 uri zvečer
lp

Hvala karma

Ob 21:15 po novem

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close