Samski turisti
Se strinjam ,da bi lahko oddajali bolj poceni sobe za tiste, ki potujejo sami. Da pa morata dva kolega spat v isti postelji pa ni res. Jaz dostikrat potujem s kakšno sodelavko, prijateljico sorodniki …. in v večini hotelov imaš twin ( ločeni postelji) ali double bed ( zakonska postelja). Pač rezerviraš twin in cena je ista kot za double. BI mi pa bolj ustrezalo singel bed ker če si 14 dni ali tri tedne na poti ti malo zateži to deljenje sob. Za 3 tedne single bed bi bila pa cena nora, posebno kje na severu itd. tako, da je treba na žalost malo potrpet.
Forum je zaprt za komentiranje.