Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

Hojla,

punce, fantje, …Aleksandra., Ronka, Katenjka…in ostale fejst punce in fantje ter seveda ostali, se dobimo en dan na lepem sončku ob Ljubljanici na kavici? 🙂

Kdo je za? 🙂

🙂

Tvoj 🙂 štejem, da si za. 🙂

Hah, v LJ, da bi se vozil(i)? Premalo mikavna ponudba. Samo kavica? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Dej Matjažko no, ti itak ne bi prišel, pa če bi bila ponudba tako mamljiva, da ne bi spal do srečanja. :)))

Jaz sem samo dala predlog za kavico, torej da se nekje zberemo. Tisti, ki se bomo zbrali bomo že dorekli kaj mikavnega bi počeli. :)))

Kaj pa malo izven Ljubljane ne poznate nobenega kotička ?


Ostalo pa po dogovoru…:)

Sicer pa ne vem, kaj se midva z Matjazkom sploh oglašava, če nisva samska..

Dej Matjažko no, ti itak ne bi prišel, pa če bi bila ponudba tako mamljiva, da ne bi spal do srečanja. :)))

Jaz sem samo dala predlog za kavico, torej da se nekje zberemo. Tisti, ki se bomo zbrali bomo že dorekli kaj mikavnega bi počeli. :)))[/quote]

pardon, spregledal sem besedo samski, ste se omejili, druge (vezane, poročene…) pa izključili. 🙁
Veš, da bi prišel, če bi mi katera postregla z domačim jabolčnim narastkom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ostalo pa po dogovoru…:)

Sicer pa ne vem, kaj se midva z Matjazkom sploh oglašava, če nisva samska..[/quote]

Tudi izven Ljubljane se lahko dogovorimo, recimo meni je luštno tudi v Tuš Kranj Bownlingu. 🙂
Ampak mesto LJ sem dala za nas ljubljančane, ampak nima veze. 🙂 Je tudi kakšen prekmurec ali štajerc več kot dobrodošel. 🙂

Zaradi mene lahko pridejo tudi vezani, kar sem izrazila v spodnji temi, ker s povabilom nisem mislila na zmenkarije. Ampak, potem Aleksandra ne bi prišla, kar bi bila veliiiika žalost.

Edino če Aleksandra dopusti izjemo, da prideta še vidva z Matjažkom? :)))


Jaz tudi….Ker kavice ne pijem…

Jaz sem mislil malo južno od Ljubljane, ne pa Kranj….

Dej Matjažko no, ti itak ne bi prišel, pa če bi bila ponudba tako mamljiva, da ne bi spal do srečanja. :)))

Jaz sem samo dala predlog za kavico, torej da se nekje zberemo. Tisti, ki se bomo zbrali bomo že dorekli kaj mikavnega bi počeli. :)))[/quote]

pardon, spregledal sem besedo samski, ste se omejili, druge (vezane, poročene…) pa izključili. 🙁
Veš, da bi prišel, če bi mi katera postregla z domačim jabolčnim narastkom.[/quote]

Matjakžko, kot sem Robiju napisala, moraš prositi za Aleksandrino dovoljenje. 🙂


Ostalo pa po dogovoru…:)

Sicer pa ne vem, kaj se midva z Matjazkom sploh oglašava, če nisva samska..[/quote]

Tudi izven Ljubljane se lahko dogovorimo, recimo meni je luštno tudi v Tuš Kranj Bownlingu. 🙂
Ampak mesto LJ sem dala za nas ljubljančane, ampak nima veze. 🙂 Je tudi kakšen prekmurec ali štajerc več kot dobrodošel. 🙂

Zaradi mene lahko pridejo tudi vezani, kar sem izrazila v spodnji temi, ker s povabilom nisem mislila na zmenkarije. Ampak, potem Aleksandra ne bi prišla, kar bi bila veliiiika žalost.

Edino če Aleksandra dopusti izjemo, da prideta še vidva z Matjažkom? :)))[/quote]

matjaž itak da ne bo pršou, pa zanjga je boljš tut da je doma :))))

zdej bi robija pod roko prijel, pa tepih da mu pogrnemo….pol k bi mel pa tepih bi mu pa vlaga v luftu ne odgovarjala in iskreno povedano jaz podpiram idejo, da mu ne pečete narastka 🙂

robi loh pride

Kateri kraj – točno? 🙂

Jaz bi najraje da se dobimo v Kopru, ki je moje sanj.sko mesto. 🙂 Ampak, na monu še nobenega primorca nisem zasledila, tako da bo tudi ta težka. 🙂

Tudi izven Ljubljane se lahko dogovorimo, recimo meni je luštno tudi v Tuš Kranj Bownlingu. 🙂
Ampak mesto LJ sem dala za nas ljubljančane, ampak nima veze. 🙂 Je tudi kakšen prekmurec ali štajerc več kot dobrodošel. 🙂

Zaradi mene lahko pridejo tudi vezani, kar sem izrazila v spodnji temi, ker s povabilom nisem mislila na zmenkarije. Ampak, potem Aleksandra ne bi prišla, kar bi bila veliiiika žalost.

Edino če Aleksandra dopusti izjemo, da prideta še vidva z Matjažkom? :)))[/quote]

matjaž itak da ne bo pršou, pa zanjga je boljš tut da je doma :))))

zdej bi robija pod roko prijel, pa tepih da mu pogrnemo….pol k bi mel pa tepih bi mu pa vlaga v luftu ne odgovarjala in iskreno povedano jaz podpiram idejo, da mu ne pečete narastka 🙂

robi loh pride[/quote]

Jaz mislim, da bi Matjažko in Robi naredila naše srečanje bolj zanimivo, ker bi nas vzela pod drobnogled in nam delila nasvete “kako se rešiti samskosti na pravem kraju in v pravem trenutku s pravimi osebami” 🙂

Ok, bom jaz naredila piščanca pa marelice po mongolsko, da se ne kregamo za jabolčni narastek. 🙂

Recimo okrog Grosuplja…


Toćno.Lahko bi dobile moško strokovno mnenje iz prve roke…:)

No, okrog Grosuplja pa res ni problem. 🙂 Ampak, kdor je od tam, mu tudi Ljubljana ni daleč. 🙂

Lahko se zmenimo nekje na sredini…na primer Škofljica. 🙂

mater se je že začelo….. kaka razlika je pa škofljica in grosuplje….

grosuplje je ok, ker če bo škofljica bo pol rudnik padu še in bo problem do kje je meja med rudnikom in škofljico ….. :))

Jaz nisem od tam. Do Grosuplja imam 100 km.

Kaj pa Ronka pravi ?


Toćno.Lahko bi dobile moško strokovno mnenje iz prve roke…:)[/quote]

Jaz se vaju z Matjažkom ne bi branila, ker eden je hudiček, drugi angelček, tako da bi samski marsikaj pridobili. 🙂

Ampak, glede na to, da se še noben drug ni javil, bi se očitno dobili jaz, Aleksandra in vidva z Matjažkom. 🙂 Uf, to bi bilo pa preveč za naju, ker bi se z vajinimi strokovnimi mnenji zapičili v osebno naju. 🙂

Skratka, kar se mene tiče, mi je čisto vseeno kdo in kje se dobimo. 🙂

Aja, zdaj pa te razumemo. 🙂

Hahahahahahaha…mislim, da bomo geografske nesporazume rešili takoj, ko se bomo zmenili, da se ZARES DOBIMO. 🙂

Samo res, kje pa je naša Ronka?

Ronka, no dej še ti tvoj piskerček pristavi in povej da prideš. :)))

Jaz bi vas rad spoznal. Ne bi pa šel v Ljubljano in tam pol ure iskal parkirplac….

ma bi loh tut pr men parkiral :))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close