Samski – a kaj seksate?
Tisti, ki ste samski že par let, a si privoščite vseeno kak seks? Ste že več let čisto brez seksa?
Koliko časa ste bili največ brez seksa (po tistem, ko ste izgubili nedolžnost)?
Jaz sem že par let samska pa se mi seksa vse bolj lušta in lušta. Pa ne vem kako do njega. Neki seks iskalci z neta niso po mojem okusu, na žure tudi ne hodim, da bi koga kar tako staknila. Ne vem, kje najti vsaj nekoga za seks (nujno samskega, privlačnega, prijaznega, in tako naprej).
Seveda se nam lušta, komu pa se ne? Ne vem, če sem imela kdaj v življenju tako visok libido kot ga imam sedaj, pa sem že v srednjih letih. In nič ne popušča.
A problem je drugje. Moških za seks je več kot dovolj. Tudi samskih in privlačnih. A za tak seks moraš biti rojena in v njem resnično uživati. Če si, blagor tebi. Jaz nisem in od takega seksa nimam (skoraj) nič. Je seks in je SEKS – razlika je kot noč in dan.
Ne morem sexati če človeka ne ljubim čisto simpl. Se imam le toliko rada in osebno potrebujem globjo mentalno/spiritualno povezanost z moškim da dobim potem tudi željo po intimi z njim. Drugače me pa tip odbije.
Obstajajo ljudje, ki lahko spijo z drugimi tudi če jih ne ljubijo,(nekaterim takšnim pravijo čustveni invalid). Jaz jih ne obtožujem, skreno lahko to počnejo zato da si nabijajo ego, zato ker se ne cenijo spoštujejo dovolj svojega telesa/duše, lahko zato, ker jih masturbacija ne zadovolji /ali sploh ne znajo, nočejo masturbirati, ali niso sposobni ljubiti, se bojijo globje povezave s človekom in jim zadostuje “upgraded animal behaviour”, da se spraznejo.
Skratka meni je vseeno če se takšni ljudje “gonijo” vse povprek tudi brez ljubezni, edina stvar kjer postanem občutljiva je če takšni ne uporabljajo kondomov. Ker to so pa potem tempirane bombe na dveh nogah, ki prenašajo bolezni. Tako da v vsakem primeru folk tudi če spite z nekom brez ljubezni in globlje povezave uporabljajte vsaj kondome.
Ja prav imaš Marko, jaz pravim Je F*K in je ljubljenje. Kdor je pa sposoben prvega ali drugega pa vsak zase ve. V vsakem primeru kondomi kondomi kondomi kondomi….
In še bolj važno testiranje testiranje proti spolnim boleznim. To naredite vsi, zato pa imajo potem ženske Pap teste pozitivne…dajte se testirate, jaz sem se pred vsakim resnim partnerjem sva šla skupaj. Ker se bolezni lahko prenašajo tudi če uporabljate kondome. Tako kot npr. genitalni herpes, ko ga enkrat imaš se ga ne znebiš, in precej folka ga ima pa se tudi ne zavedajo ne samo če spite s takim ga boste isto imeli.
Pri meni je enako, potreba gor ali dol. Prav tako ne potrebujem obilice jebačev za samopotrditev, da sem privlačna, tako kot nekatere ženske, ki so prepirčane, da je njihova privlačnost premosorazmerna s številom spolnih partnerjev. Roko na srce, skoraj nobeni ženski ni problem dobiti spolnega partnerja, če le ni preveč izbirčna, tako da tega ne štejem kot nek dosežek.
Se strinjam Alexis, mi je smešno, ko se nekatere ženske hvalijo če imajo full tipov/jebačev. Veliko je moških, ki nimajo morale ali karkoli že, in te ženske izrabljajo samo za praznjenje(sorry izrazu). Takim ni važno kako ta ženska izgleda, kakšen karakter ima uporabljajo jih pač za vreče za praznjenje in nič drugega.
To je res da nobeni ženski ni problem dobiti takega tipa, jih je polno. Samo s tem se res ni dobro za hvaliti. Js sem v preteklosti imela znanke, ki so imele full spolnih partnerjev, ko sem jih vprašala če so s komu od njih doživele orgazem. So mi vse rekle da ne. Potem sem jih vprašala zakaj so bile z njimi? kaj je pol fora če že ne ljubi tipa, če tudi ne more doživeti vrhunca z njim? No na ta vprašanja nisem dobila odgovora, je pa med takimi ženskami veliko takih, ki imajo zelo nizko samopodobo in si nabijajo egote s tem. Ker mislijo da če bodo imele veliko spolnih partnerjev da je to kot nek znak da so popularne da so moškim poželjive,..itd..
Alexis in Princess’, z obema se strinjam. Jaz bi dodala še to, da tipi dobro vedo, katere ženske so radodarne – ta glas seže v deveto vas. Zato naj nobena takšna ne misli, da je tako izjemno privlačna.
Kaj pa vidve mislita o tistih ženskah, ki so formalno samske, pa v javnosti sploh ne skrivajo, da so nekomu ljubice?
Ja pa še to Antilopa. Glede na to da je to mala Slovenija se vsi med sabo več ali manj poznamo. Pri nas v Kranju se točno ve katera je cipa in kateri je kurbir. Dolgo nazaj sem se družila z eno punco, ki se je dol dala z vsakim. Ko sem bila skupaj z njo v družbi pa z njenimi “fu* frendi in ostalimi frendi” so se tipi isto do mene obnašali nespoštljivo, so me hoteli šlatati in podobne reči. Ker so mislili da sem js ista kot je ona. Ona se je zraven hihitala ji je očitno pasalo, js sem imela en moment ko sem nekoga ki me je lopnil po riti nadrla. In potem me je ona povlekla v stran in me začela skoraj nadirati kako si upam njenega frenda nadirati.
O ženskah, ki so “kao” samske v resnici so pa ljubice nekomu. Jah saj veš kako je vse pride na plano, skrivale tega ne bodo na dolgi rok. Ljubice nasrkajo skoraj v vsakem primeru. Tip jim obljublja da se bo ločil, njih pa izrabljajo. Da se potem še važi da je ljubica dosti neumno. To je zopet povezano z nizko samopodobo take osebe, da se ne mara in si dopušča take stvari. Sedajle mi je na pamet prišel tisti pregovor You can’t make a whore into a housewife. In to je kar žalostna resnica eni ljudje so takšni in v večini primerov se potem tako obnašajo do konca lajfa.
Včasih ne veš, ali je ta oseba res tako naivna, da verjame, da se bo tip ločil, ali pa želi s poudarjanjem njune zveze namerno povzročiti, da bi se ločil.
Je pa res, kar si zgoraj napisala, ni dobro imeti prijateljico “na slabem glasu”, hitro te poistovetijo z njo. Ugotoviš, da obstajajo dvojna merila – moški se lahko družijo s komerkoli, me ženske pa moramo paziti, s kom se družimo :).
Še odgovor na vprašanje avtorja – intimni odnosi brez čustev zame ne pridejo v poštev.
Antilopa- še slabi je bilo da je bila ta punca s katero sem se družila hči od mamičine best frendice. In potem sem tudi izvedla od svoje mami da je njena mami njej jokala kako se ji hči goni okoli, da vsakič domov pripelje drugega fanta, pa vmes je imela že ene 3 splave….
Dost noro no, sedaj je ta punca že ene 5 let mamica in ima “kao” resnega fanta:) če verjameš temu js ne. Kot sem že rekla You can’t make a whore into a housewife.
Odvisno, ali je v razmerju s fantom, ki je tudi oče tega otroka, ali pa je to že nov fant? V tem drugem primeru bi lahko izrekla sožalje obema fantoma, če je res to, kar si zgoraj napisala :)).
In verjetno zdaj zviška gleda nate češ – jaz imam partnerja, pa še otroka – kaj imaš pa ti, a ne? Klasika.
Videla sem, kaj takšni odnosi z varanjem povzročijo otrokom, sploh najstnikom, ki hitro začutijo hladen odnos med staršema (tudi če se za varanje ne ve) zato sem absolutno proti temu, da bi hodila s poročenim; še manj, da bi bila samo fuk frendica in se s tem še preseravala ter živela v iluziji kraljice sveta. Seveda me je marsikatri zagovornik tega skušal prepričati v nasprotno ter da naj bom bolj na easy, ampak pač stojim za svojimi stališči, pa četudi večina drugih misli drugače.
Uh, se strinjam, enake izkušnje imam jaz, ravno te radodajke se potem čutijo jako pomembne, kot da so boga za jajca potegnile in opravile zrelostni izpit potem, ko enkrat rodijo … In najbolj pametujejo, kako si moramo lajf pedenati ostale ter koliko otrok moramo imeti, pa zakaj otrok še nimamo … 🙂 Nekatere s svojim vedenjem ne prenehajo tudi kot mame, druge pa si nadenejo vlogo modre svetovalke za pedenanje otrok in moža in vzbujanje slabe vesti drugim, ki živimo pač malo drugače in (še) nimamo otrok.
Ta ženska je imela nekaj splavov s tipi s katerimi je spala brez zaščite. Ona je meni vedno pravila, da kao po splavih ne mora več zanositi in zato spi s tipi brez zaščite.. Potem ko je tega sedanjega tipa spoznala je pa zanosila po ne vem 3 mesecih poznanstva. To je bilo cirka 5, 6 let nazaj, takrat sem se jaz tudi nehala družiti z njo. Sedaj se ženski baje zopet “goni” vsaj tako mi je mami rekla ko je izvedela od njene mami, da ji ta način lajfa ne ugaja preveč biti mama pa imeti stalnega tipa….
Saj zato pa pravim ljudje ki so kurbirji bodo kurbirji for life.
Najbolj zanimivo je da ravno take ženske kot tale moja ex frendica so obsedene z željo postati mama in imeti otroke. Ta ženska mi je takrat ko sva se družile non stop govorila o otrocih kako so luškani, če sva kdaj videli kakega na cesti je ona takoj Aww kakšen angelček z belimi laski takega si jaz želim. In to je počela vzporedno z vlačuganjem. Menjala je pa tipe na vsake 2, 3 mesece, in vsakič ko je mela tipa sem jaz umrla zanjo, me je čisto skenslala. Ko so se pa tipi dodobra spraznili vanjo me je pa klicarila po 5 krat dnevno in mi morila če greva kam. Saj to je sigurno že kdo od vas doživel tako obnašanje.
Pa tudi moški so taki, sem poznala tipe, ki so varali pa se vlačugali okoli ampak ko si jih pa vprašal če si želi imeti kdaj otroke so ti pa skoraj zakričai v obraz SEVEDA, da komaj čakajo in potem so ti zdrdrali celo štorijo o tem kako jih bodo vzgajali. In to folk brez morale..pol se lahko nič ne čudimo zakaj so nekateri otroci zmedeni in imajo težave če jih vlačugarji brez morale vzgajajo kaj jih taki lahko sploh naučijo.
Ja, Alexis saj meni je jasno kako karma deluje. Takšni ki varajo in se vlačijo okoli itak dobijo vse nazaj kar jim gre to je nedvomno. Samo njihovi otroci še vedno nasrkajo na koncu.
Možno da jim ta nezmožnost ljubiti oz, nezmožnost globjega odnosa zamegli um in postanejo živalski. Samo zato ker niso živali so ljudje z dušo se jim potem to nazaj vrne, posledice ki jih morajo poplačati.
Princess, saj se ni treba spuščati v ta konkreten primer.
Midve z Alexis govoriva bolj na splošno. Res je to, da ravno takšne ženske potem solijo pamet tistim, ki še niso mamice. In dobro si rekla, Alexis, da si “nadenejo vlogo”, v resnici so te ženske igralke, same mislijo, da dobre, v resnici pa so zelo slabe. Alexis, ti se drži svojih načel, boš imela vsaj mirno vest, tudi to nekaj šteje.
Zase vem, da ne želim biti v družbi “teh igralk”, razen če je nujno potrebno. Včasih sem to še počela, ker mi je bilo nerodno oditi stran. Tudi to se da natrenirati. In, glej, tudi one me pustijo pri miru :))).
Koliko je teh spolnih bolezni, ki poškodujejo rodila. Pri moških, ki so prenosniki, se pogosto niti ne pokažejo sekundarni znaki. http://www.zurnal24.si/zahrbtna-klamidija-clanek-35322
Dandanes je velik delež deklet spolno aktivnih že pri 14, do 20 pa imajo takšne bolj “žive”, za kar so dejansko bolj kot otrok starši odgovorni, ker ne dajejo vzgleda in ustrezno vzgajajo, že itak cel bataljon fantov za sabo.
Ma ne vem Matjazko, če so ravno starši v celoti krivi, da se folk ne zaščiti pri spolnosti. Ta moja ex frendica izhaja drugače iz full skulirane familje, no vsaj na zunaj je tako videti bilo vedno, evo pa je ona cipa. Pol maš pa primere k so doma alkoholičarji pa pretepači pa so otroci včasih ravno iz takih družin full v redu, pridni, visoka morala itd..
Js mislim da se eni takšni že rodijo, da nimajo feelinga in odgovornosti za te stvari. Poznam eno k je drugače full okay, in je samo enkrat v mladih letih spala z enim kurbirčkom brez kondoma. Vedela je da je tip poznan babjek in da je spal z veliko ženskami sam ok, mladost-norost. No in od takrat dalje ima ženska vedno pozitiven Pap test, jo je z nečim okužil.
Sam kakor sama opažam je pa v dosti primerih tako, da če je bila mama hčerke cipa bo hči po vsej verjetnosti tudi. To pomeni da bo prvi spolni odnos imela že tam pri 12, 13, 14. Da bo do 25 leta imela že ene 15 tipov, da bo kmalu imela otroke tako kot njena mati. To sem pa opazila da se gre po vzorcu. Razen če otrok ne opazi kaj se je pri starših zgodilo in zavestno ne prekine tega vzorca.
Možno da je tako, verjetno je tako, razen tega je nekja tudi sekundarna socializacija, večina naših staršev je živela čisto drugače kot naše generacije, konkretno zase lahko rečem, da se moji straši nikoli niso ukvarjali kar se tiče moje spolne vzgoje, ne vem, če bi sploh se znali spoprijeti s takimi težavami, kot jih tu navajaš, in večina staršev je verjetno takih. Je do nedavnega ta tema bila tabu v naših domovih, zdaj se pa na veliko spreminja, če mene vprašaš je to tudi malo sporno, da na primer mame s 13 letnimi otroki v čakalnicah pri ginekologih čakajno na kt… da se hčerka niti sama ne more tega zmeniti, niam kaj imeti fanta.. ampak ok to ni moja stvar…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Koliko je teh spolnih bolezni, ki poškodujejo rodila. Pri moških, ki so prenosniki, se pogosto niti ne pokažejo sekundarni znaki. http://www.zurnal24.si/zahrbtna-klamidija-clanek-35322
Dandanes je velik delež deklet spolno aktivnih že pri 14, do 20 pa imajo takšne bolj “žive”, za kar so dejansko bolj kot otrok starši odgovorni, ker ne dajejo vzgleda in ustrezno vzgajajo, že itak cel bataljon fantov za sabo.[/quote]
Rak materničnega vratu recimo; dolgo sploh nisem vedela, da je povezan z večjim številom partnerjev.
Poznam žensko srednjih let, ki so ji zagovorniki moškega varanja v njenem tradicionalnem, patriarhalnem okolju čisto oprali možgane in je mnenja, da njen mož lahko varam ona seveda ne sme in je ponižne in pokorne narave … Ok njena stvar, se ne vtikam, ampak nikakor je ne morem prepričati, da lahko zboli za rakom materničnega vratu zaradi varanja njenega moža … Trdi si, da to nima vpliva.
Forum je zaprt za komentiranje.