Samsk zagonite ves keš
Samski ste eni luzerji, mislim tiste, ki ste pri 40+ večno samski. Tule jamrate kako je vse drago, kako nimate keša. V resnici pa imate pogosto boljše plače kot poročeni, ker ste pač bolj fleksibilni. Stroške imate bistveno manjše, ker nimate moškega, nimate otrok, torej vse ceneje. Babnice se ne rabite napravlja za moža, ne rabite kupovat daril za vse mogoče sorodnike… Denar zagonite za same neumnosti. Stroškov imate bistveno, bistveno manj, ampak zagonite samo za neumnosti.
Ni čudno, da se samskih 40+ vsi na daleč ognejo. Sploh babe ste totalno zapravljive. Govorim seveda o samskih, brez otrok.
za neumnosti, 11.09.2023 ob 19:55
Samski ste eni luzerji, mislim tiste, ki ste pri 40+ večno samski. Tule jamrate kako je vse drago, kako nimate keša. V resnici pa imate pogosto boljše plače kot poročeni, ker ste pač bolj fleksibilni. Stroške imate bistveno manjše, ker nimate moškega, nimate otrok, torej vse ceneje. Babnice se ne rabite napravlja za moža, ne rabite kupovat daril za vse mogoče sorodnike… Denar zagonite za same neumnosti. Stroškov imate bistveno, bistveno manj, ampak zagonite samo za neumnosti.
Ni čudno, da se samskih 40+ vsi na daleč ognejo. Sploh babe ste totalno zapravljive. Govorim seveda o samskih, brez otrok.
Goni se s takimi. Veliko ni samskih proti svoji volji ampak, če ne dobijo sorodne duše so pač tudi čez 40 plu sami. Kaj ti ni jasno. Itak se pa samskost povečuje iz leta v leto.
anonimno1770, 11.09.2023 ob 19:57
Goni se s takimi. Veliko ni samskih proti svoji volji ampak, če ne dobijo sorodne duše so pač tudi čez 40 plu sami. Kaj ti ni jasno. Itak se pa samskost povečuje iz leta v leto.
????
Smesko zate…
Ampak ma prav… zenksa 40 mora vase vlagat vec da je npr enaka… botoks… mora bit po zadnji modi oblecena da ker sploh pogleda za njo… isto ce ma kako druzbo mora se s cim pokazat…
Sem ženska. Samska. 50+. Orej xiljna skupina. In živim v okviru svojih zmožnosti in ne poznam težav, ki jih navaja avtor. Nikoli se nisem prejela nobene pomoci, finančne podpore in jo tudi ne rabim. Prezivljam se s svojim delom. Sem varčna, precej hrane si pridelam na svojem vrtu, vsak dan kuham in si malico nesem v službo. Oblačim se urejeno, a ne kupujem nikoli dragih blagovnih znamk. Hodimn k frizerju, a ne vec kot na vsako četrtletje, sicer se uredim sama. Licim se dnevno, nekaj zdravil kupujem samoplačniško. Kadim in pijem ne. Avto imam nižji srednji razred in ga menjam na 10+ let, Pogosto vozim tudi kolo. Stanovanje vzdržujem tudi z lastnim delom. Precej porabim pa za daljsa potovanja, okoli 10k letno. Nekaj tudi se za gledališča in muzeje in športno opremo. Vseeno mi uspe ustvariti solidne prihranke. Moški, ki jih poznam, v primerjavi z mano životarijo in mi se jamrajo, res pa večina tudi manj zasluži in več porabi. Sicer pa naj se vsak briga zase in ne ovira drugih.
Zvezani, sploh taksni z froci in se posebaj babe, ste najvecji strosek in pritisk na ekonomijo in ostale sodrzavljane.
Nafukarite froca in potem dobite vec kot letni dopuat na stroske ostalih davkoplacevalcev? Halo! Si fukjen? Ce nisi sposobna delat ker imas oteceno pizdo dobis odpoved pa naj te moz prezivlja.
Da ne omenjamo, da je to samo zacetek. Potem sledi nekje med 18 let in 26 let raznih otroskih dodatkov, karitasov in financiranih obrokov za mulca.
Za piko na i in nagrado revezem za dve desetletji futranja vasega pamza ga pa nakoncu se vzgojite v nesposobnega lenuha, ki preostanek zivljenja pregnije na sociali in drogah
Pozabljate na stroške ki jih imajo samske… veliko več je potrebe po vibratorjih, dildotih in podobnem, te stvari pa so lahko tudi zelo drage. Tudi žigolo za eno noč ni nujno poceni.
Samski dedi pa rabijo denar za plačilo poročenim skrbnim mamam, ki opravljajo vsa posteljna dela, za katera bi ga lahko samske družbeno koristno poskrbele.
Žalostno, da najbolj pridne in poštene poročene ženske morajo opravljati še storitve za osamljene moške.
Ampak taka je pač družba, nikakvo v postelji velja za moralno neoporečno in neskurbano, ormalne ženske pa se proglaša za kurbe, če za svoje usluge naokrog kaj zakasirajo.
Forum je zaprt za komentiranje.