Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samopodoba vs. reala

Samopodoba vs. reala

npr – imeti o sebi neki “več” samopodobe:
Pajkec tipka, da kreše poročene ženske. b tem se zmrduje na možmi, kakšna ničeta da so.
Kaj pa, če ti “možje” izkoriščajo njega, da imajo zaradi njegovih “podvigov” oprane gate, speglane srajce, po parih zložene štunfe … in v tej opravi krešejo bejbe njegove in mlajše generacije??? — ups – za kaj gre??
velja enako za vse “nabildane” mladce, ki so potrošna roba “vezanim” Ženskam.

Potem se najdejo “kure”, ki na blebetanje, da bo nate.gova.tor zapustil ženo, familijo, prijatelje … samo zaradi nejne vagine ☺☺– trape do središča zemlje ☺ .. niti pomislijo ne na bistveno: skupno premoženje njega in partnerke, skupne znance, sorodstvo, morebitni luksuz, ker je on s “svojo”, — predvem pa na to kaj so same: nesposobne, neatraktivne, ne… da si dobijo prostega samca.

ampak ravno zaradi zgoraj naštetih je življenje Zabavno .. če si s svojim IQ na zadosti visokem nivoju, da doumevaš Življenje ☺
redko kdo razmišlja kaj bo storil naslednji dan, ko njegovega/njene partnerja/ice morda ne bo ☺

skratka: folk je zadojen s svojo predstavo o svoji večnosti … čeprav je zagotovo samo nekaj: ne bo te več!! Noben spomenik ti ne da občutka fu.k.a ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To si bil pa nekaj pesniško-filozofsko inspiriran.
Pa menda ja nisi varal žene??

sama sicer nikoli nisem pecala poročenih, najbrž zato, ker je bil moj fotr ku.rbir erste klase. ampak sem naletela na poročenega. sicer nista imela otrok, pa vseeno. se mi je zdelo nedopustno, da bom ljubica poročenemu in sem mu po tretjem srečenju postavila ultimat – ali gre z mano ali pa se več ne vidiva. menda mi ni treba posebej razlagati, kaj je naredil. je pa to res bila najbolj zaje.aba veza, kar sem jih kdaj imela in ničkolikokrat sem si želela, da bi ga lahko vrnila nazaj. 🙂 mimogrede: on je bil mlajši od mene 7 let.

o ja. tudi jaz sem si zvesto obljubila da ne bom nikoli ljubica, se mam prevec rada in doma nimam disfunkionalne familije da ne bi imela vzora kaj je moralno sporno in kaj ni, samskih dobrih fantov je pa na tej zemlji kolikor zelis, tako da sem izstopila iz njegovega dvojnega zivljenja,potem mi je se nekaj casa tezil da bi se pa ja se lahko poseksala,pa sem mu rekla da ne mislim dvakrat mu razlagat razloge in da zame je strahopetec in da boga zena ki doma kasira bolezni… no da se ne razpisem, vse sem lepo razlozila, na koncu me je pa oznacil za kurbo 😀 in sem ga lepo odslovila, no potem pa se toliko bolj zalostno da se zavedas da fukas kurbo,pa bi jo se, ce bi bila za,pa nasvidenje 😉
skratka za tem stoji tko kot je napisal zgoraj Nm-3, sorodniki, luksuz, zvedela da ona njega zivi, da doma fura ljubec lajf,okol pa isce fuk, ker doma tega ne dobi, potem je bil se pameten kako on zene ne bi nikoli v rit,pa sm rekla jah kaj cs, tvoja ne zna bit taka kurba k jz, s pravim clovekom pa lahko jaz pocnem kar zelim, zou ti s tvojo ne bos nikoli,pac sm najvecja kurba tega sveta in zdj boli ane? 😀
in se dopisala da boljs bit kurba kot ljubica ali pa varat moza/zeno. Pomoje sem edina ki mu je dala vetra 🙂

drugace si pa dostikrat zelim da ne bi izgledala tako kot izgledam ker me dosti folka preden me pozna dojema narobe in ko me spoznajo ugotovijo da dejansko mam v glavi se prevec 🙂 jah,izkusnje naredijo svoje…in se mi zdi da mi videz pol vcasih kr krivico dela da fantje sprva vidjo fuk materjal, sele pol ugotovijo da nc ne manjka tud celotnemu paketu. No, ljubica in delanja norca iz mene tolerirala ne bom, intuicija mi je hitr vse povedala. sicer pa ne bi mogla bit ljubica saj pousod puscam lase in bi ga zena takoj dobila, edin ce je zena blond 😀

NM-3w, če misliš, da tiste žene, ki varajo, doma likajo in perejo možu, se hudo motiš. Največkrat gre za zafnane ženske, ki dajejo predvsem na svoj zunanji izgled – čim bolj napacane in s čim krajšo kiklo. Mož pa si pere, lika in kuha sam doma, razen če sta toliko premožna, da imata gospodinjo.

exotic: se pridružujem tvojemu drugemu odstavku. po moje ga ni hujšega kot če moški pred sebe dobi svoj mini he 🙂 ali da mu ženska kar direkt pove, da mu ne misli dat ali da ga ima lahko samo za sex ali kaj podobnega. se spomni, ko je nekaj let nazaj nek prepotenten direktor lazil okoli mene, me kar direkt pred poslovnimi parnterji osvajal in me vabil na večerje, v hotel, itd. ko mi je dvignil pokrov sem mu pred vsemi zabrusila, da nimam časa hodit na večerje in potem v hotel in potem še na zajtrk, naj si vzame moj trr, nakaže nanj spodobno vsoto denarja, jaz mu ga pa v avtu potegnem, ker za več itak nimam časa. 🙂 hahahaha … od takrat dalje je bil pred njim mir. ne vem no, a če ženska dobro zgleda, če izžareva sexapil na 100 km, a to pomeni, da tudi vsakemu da oz. da mora vsakemu dat oz. da je to njenaživljenjska naloga?

^ haha sej to, ce izzareva zenska seksapil in zenstvenost se ne pomeni da je lahka/radodajka/vstavi poljubno..potem ga pa postavis na realna tla, in tip ki ti je se dan prej pisal da je seks za 10kico+++ te ozmerja naslednji dan s kurbo. Ker ne das 😀 sej ce ne recem da se mi tok fajn zdi kako se je vse razpletlo in kako sem ponosna da sem odrragirala, da vem da je bogi v dusi….ni tok stran od resnice 🙂
Najrajs pa mam ko je reku da s svojo zeno ne bi nikoli tako “grdo seksal” ha ha ha too bad for him da si ni nasel sebi kompatibilne in da zenske ki smo odprtega duha zmerja z kurbo in da “grdo grbo se me dej dej ga dej” seksamo, a se teden nazaj mu je to pasal 😀 karikiram zdej 🙂 ocitno so to spet predsodki al pa ranjen ego, ce bi mu bilo zadosti noge narazen pa opravi potrebo..potem ne bi iskal naokoli. 😉

Si profesionalka najstarejše obrti? Tako se te bere oz tudi ti nisi kaj bolj bogata v duši, če je to kar si napisala res :/


Čemu pa še potem sploh je moški z njo, če nima nič od nje ?


Čemu pa še potem sploh je moški z njo, če nima nič od nje ?[/quote]

Kazanje “trofeje” pred ostalim moškim svetom bi lahko bil en od vzrokov.


Čemu pa še potem sploh je moški z njo, če nima nič od nje ?[/quote]

Kazanje “trofeje” pred ostalim moškim svetom bi lahko bil en od vzrokov.[/quote]
Aja, da ga nimajo za čudnega. 🙂

Si profesionalka najstarejše obrti? Tako se te bere oz tudi ti nisi kaj bolj bogata v duši, če je to kar si napisala res :/[/quote]

calypso: v osnovi so moški, ki varajo, debili na najvišjo možno potenco. v osnovi zato, ker čisto vis niso taki, se najdejo perle, ki imajo res tehtne razloge, ampak že varanje samo po sebi je izraz brezhrbteničarstva.

in ja, exotic, imaš čisto prav. moški pri ljubicah izživljajo svoje neizživete seksualne želje, podobno kot pri prostitutkah, saj med obema kategorijama ni bistvene razlike, če gledaš s stališča moškega (z ženskega stališča je kar velika razlika). ženi niti omenit ne upa npr. anale, ker bi bil mesec dni na suhem, potem pa se izživlja pri ljubici, ki bi morala bit vsaj toliko pametna, da mu to zaračuna (kakorkoli že). ah … moške varalice so pravi poligon za ženske, ki moške mrzijo. nad njimi se da izživljati na 1000 in 1 način. 🙂 moj je tudi mislil, da bo prišel na boljše, ko je pustl svojo ženo, pa se je fino zaje.bal, zato je tudi že bivši, ampak nazaj pa tudi ne more več. take je samo za je*at in odje*at. žal.

Si profesionalka najstarejše obrti? Tako se te bere oz tudi ti nisi kaj bolj bogata v duši, če je to kar si napisala res :/[/quote]

Se ena s predsodki? 😉

folk je sedaj skup tut samo zaradi interesov…strahu pred novim zacetkom…zamenjat komplet druzbo. Eno mas doma da ti gospodinji, drugo pa da te dobr obdela…

profesionalka?ne bi se tko oklicala 🙂 preprosta 24letna decva ki je dala svasta cez v lajfu, taksnih in drugacnih zgodbic 🙂 in marsikej preberem ker me to vse zanima 🙂 vedno zeljna znanja in cesa novega se naucit pa nima veze kaj je, ce je to menjanje gum,ok.:)

Vsega skp jih lahko prestejem na eno roko 🙂 ce to pomeni da se ukvarjam z najstarejso obrtjo, tud ok 😀

Ne pišeš preprosto, pravzaprav precej omejeno s tem kar si dala skozi. Nekega lepega dne boš spoznala, da številne zgodbice, dogodki niso vredni počenega groša – lahko se slepiš/tolažiš/napihuješ, da so te izoblikovali v takšno kot si, pa vendar si zadovoljna s sabo, pričakuješ da druge bralke najdemo v tvojem pisanju kaj zglednega, uporabnega, zanimivega? Nič kaj dosti :/

Ne vem, zakaj so drugi skupaj, konec koncev to ni moja stvar.

Mimogrede – veš čemu pravim predsodek? Tistemu, kar imajo ljudje viška okrog trebuha (predsodek mu oz ji že raste); tiste neotipljive sem že zdavnaj prerasla 😛

Tu, na MŽČ, ste v 80% defektni ljudje.

V kakšnem smislu? Etičnem/moralnem, duševnem, socialnem, telesnem, …? Rabimo bolj eksaktno izhodišče, da vemo kje je potrebno motnjo/motnje odpraviti 🙂

Opomba: če imaš avto na popravilu, ker je defekten, pričakuješ od mehanika, da bo znal razložiti, zakaj ni v redu oz kaj je potrebno vse zamenjati, očistiti, narediti da bo spet normalno vozen – predstavljaj si, da si mehanik, mi pa defektna vozila – kako bi nas popravil, kaj bi nam zamenjal? 🙂


Kako zelo resnično. Žalostno, da se tega marsikdo ne zaveda. Če 10 let sem gor hodiš vsak dan, potem si pač defekten, ni druge razlage.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Kako zelo resnično. Žalostno, da se tega marsikdo ne zaveda. Če 10 let sem gor hodiš vsak dan, potem si pač defekten, ni druge razlage.[/quote]
vedno bušnem v krohot, ko preberem koga, ki sam sebe za jajca ugrizne … vzratno ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Čemu pa še potem sploh je moški z njo, če nima nič od nje ?[/quote]

Robi, tudi sama se včasih sprašujem kako to, da so nekateri pari še skupaj, ampak očitno, da že imajo nek interes. Če pa ima nekdo “zrihtano” ženo samo zato, da jo kaže naokoli (glede na to, kar je napisala Calypso), doma pa nič ne postori, potem si zaluži, da ga vara. :)) Če ima nekdo preveč prostega časa, potem mu začnejo hoditi neumnosti po glavi.

ampak dlje od maloposestnišva nad drugim, kot osebo z nagonom, se pa ne premaknemo ☺☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Čemu pa še potem sploh je moški z njo, če nima nič od nje ?[/quote]

Robi, tudi sama se včasih sprašujem kako to, da so nekateri pari še skupaj, ampak očitno, da že imajo nek interes. Če pa ima nekdo “zrihtano” ženo samo zato, da jo kaže naokoli (glede na to, kar je napisala Calypso), doma pa nič ne postori, potem si zaluži, da ga vara. :)) Če ima nekdo preveč prostega časa, potem mu začnejo hoditi neumnosti po glavi.[/quote]
Če ženska sebe dojema le kot predmet poželenja, potem bo šla tja kjer bo čimbolj (za)željena. 🙂
S takšno plitvo žensko tudi ni možen nek resen odnos.

Robi, tudi sama se včasih sprašujem kako to, da so nekateri pari še skupaj, ampak očitno, da že imajo nek interes. Če pa ima nekdo “zrihtano” ženo samo zato, da jo kaže naokoli (glede na to, kar je napisala Calypso), doma pa nič ne postori, potem si zaluži, da ga vara. :)) Če ima nekdo preveč prostega časa, potem mu začnejo hoditi neumnosti po glavi.[/quote]
Če ženska sebe dojema le kot predmet poželenja, potem bo šla tja kjer bo čimbolj (za)željena. 🙂
S takšno plitvo žensko tudi ni možen nek resen odnos.[/quote]

To je res samo v primeru, da je mož brihtnen. Ampak niso vsi moški brihtni. :))


Ne, ne pomeni. Ampak, če je človek na drugi strani prepotenten, to itak reče skoraj vsaki, ki je v njegovi bližini.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zame je tole predsodek. Ne moreš vedet, kaj nekdo pričakuje, kar tako na pamet. Lahko ugibaš, ne moreš pa vedet/obsodit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close