Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samomorilna sem, ker me silijo v delo

Samomorilna sem, ker me silijo v delo

Sem psihiatrična pacientka in se pri svojih komaj 30. pod prisilo matere psihiatrično “zdravim” že v tretje in jemljem psihiatrična zdravila, ki pa ne pomagajo kaj dosti.

Prvič sem se zdravila že pri 15. letih, ko sem zaradi pretiranega ukvarjanja s šolo pristala v pediatrični bolnici na oddelku otroške psihiatrije. Obiskovala sem pedopsihiatrinjo in do 17. leta jemala Zoloft (antidepresiv) in Risperdal (antipsihotik).

Pri 22. pa sem ponovno pristala na psihiatriji; ker me mati ni želela sprejeti domov, sem morala za 4 mesece prisilno iti v stanovanjsko skupino, kjer pa bi me “strokovne” delavke lahko doživljenjsko strpale v socialno-varstveni zavod, če tam ne bi bila pridna ali če ne bi redno jemala tablet (pa že tam sem dva mesec stran metala antipsihotik olanzapin, ker sem se redila in spala po 14 ur/dan).

Doma so zaradi “izpadov” (kar to sploh niso bili) že sedemkrat zoper mene klicali policijo, poleg tega da imam prijave na policiji zaradi nadlegovanja ljudi iz lažnih profilov.

Pred 3,5 leti si je mati zamislila pogodbo, kako se bom vedla doma – da se ne bom več prepirala, da ne bom več grozila, razbijala, uničevala lastnine … Doma se samo pretvarjam, saj bi se še zmeraj morala vesti tako kot prej.

Poleg tega že 11 let takole izkrivljeno dojemam realnost:

– počutim se kot duh oz. kot da ne obstajam, ker se ne morem videti od zunaj, pa tudi če bi se lahko videla od zunaj, bi bila še zmeraj tista zavest, ko sebe od zunaj ne bi morala videti,

– ljudi dojemam za neskončno majhne lutke proti vsem drevesom in stavbam, proti vsem goram, in ki se razblinijo v nič na že samo nekaj deset metrov razdalje stran od njih,

– predstavljam si, da bi morali biti vsi ljudje visoki tisoče metrov v višino kot gore zato, da bi se nas videlo desetine kilometrov daleč proč,

– po celem telesu bi morala imeti nedoločeno število oči in ust oz. nedoločeno število obrazov in glav, da bi tako moja zavest obstajala po celem telesu,

– to, kar gledam z očmi, je zame popolnoma druga zavest, kot to kar govorim z usti, ker z usti ne morem gledati (saj znotraj ust nimam oči, s katerimi bi iz ust gledala) in z očmi ne morem govoriti, zato si predstavljam, da bi oči in usta morala biti isti organ,

– ljudi, ki se vlačijo po tujini (še posebej pa tiste, ki letijo) dojemam za nadljudi – sama nimam kril, s katerimi bi letela, in nimam nadnaravnih sposobnosti, s katerimi bi se teleportirala na druge konce evrope oz. sveta …

Ustvarili so nas nezemljani – ali smo se razvili iz opic in so nezemljani pospešili evolucijo ali pa so nas razvili kot posebno raso.

Kaj naj storim? Kdo me bo preživljal?

Kdo me bo preživljal? Kaj naj storim?

Osvežimo temo.

Odgovor na objavo uporabnika
Psihiatrija, 06.09.2025 ob 19:15

Sem psihiatrična pacientka in se pri svojih komaj 30. pod prisilo matere psihiatrično “zdravim” že v tretje in jemljem psihiatrična zdravila, ki pa ne pomagajo kaj dosti.

Prvič sem se zdravila že pri 15. letih, ko sem zaradi pretiranega ukvarjanja s šolo pristala v pediatrični bolnici na oddelku otroške psihiatrije. Obiskovala sem pedopsihiatrinjo in do 17. leta jemala Zoloft (antidepresiv) in Risperdal (antipsihotik).

Pri 22. pa sem ponovno pristala na psihiatriji; ker me mati ni želela sprejeti domov, sem morala za 4 mesece prisilno iti v stanovanjsko skupino, kjer pa bi me “strokovne” delavke lahko doživljenjsko strpale v socialno-varstveni zavod, če tam ne bi bila pridna ali če ne bi redno jemala tablet (pa že tam sem dva mesec stran metala antipsihotik olanzapin, ker sem se redila in spala po 14 ur/dan).

Doma so zaradi “izpadov” (kar to sploh niso bili) že sedemkrat zoper mene klicali policijo, poleg tega da imam prijave na policiji zaradi nadlegovanja ljudi iz lažnih profilov.

Pred 3,5 leti si je mati zamislila pogodbo, kako se bom vedla doma – da se ne bom več prepirala, da ne bom več grozila, razbijala, uničevala lastnine … Doma se samo pretvarjam, saj bi se še zmeraj morala vesti tako kot prej.

Poleg tega že 11 let takole izkrivljeno dojemam realnost:

– počutim se kot duh oz. kot da ne obstajam, ker se ne morem videti od zunaj, pa tudi če bi se lahko videla od zunaj, bi bila še zmeraj tista zavest, ko sebe od zunaj ne bi morala videti,

– ljudi dojemam za neskončno majhne lutke proti vsem drevesom in stavbam, proti vsem goram, in ki se razblinijo v nič na že samo nekaj deset metrov razdalje stran od njih,

– predstavljam si, da bi morali biti vsi ljudje visoki tisoče metrov v višino kot gore zato, da bi se nas videlo desetine kilometrov daleč proč,

– po celem telesu bi morala imeti nedoločeno število oči in ust oz. nedoločeno število obrazov in glav, da bi tako moja zavest obstajala po celem telesu,

– to, kar gledam z očmi, je zame popolnoma druga zavest, kot to kar govorim z usti, ker z usti ne morem gledati (saj znotraj ust nimam oči, s katerimi bi iz ust gledala) in z očmi ne morem govoriti, zato si predstavljam, da bi oči in usta morala biti isti organ,

– ljudi, ki se vlačijo po tujini (še posebej pa tiste, ki letijo) dojemam za nadljudi – sama nimam kril, s katerimi bi letela, in nimam nadnaravnih sposobnosti, s katerimi bi se teleportirala na druge konce evrope oz. sveta …

Ustvarili so nas nezemljani – ali smo se razvili iz opic in so nezemljani pospešili evolucijo ali pa so nas razvili kot posebno raso.

Kaj naj storim? Kdo me bo preživljal?

fenti se že enkrat ali pa nehaJ TEŽIT

Ubij se, mi te ne bomo motili!

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 07.09.2025 ob 13:51

Ubij se, mi te ne bomo motili!

Ne bom se ubila, ker potem ne bi nikoli več obstajala!!!

Preživljali te bomo očitno davkoplačevalci. Lahek odgovor.

Odgovor na objavo uporabnika
bug in the system, 07.09.2025 ob 15:28

Preživljali te bomo očitno davkoplačevalci. Lahek odgovor.

Kako, če pa sem prisiljena v delo in ne dobivam nobene socialne pomoči?

NE UPAM SE UBITI, KER ME POTEM NE BI NIKOLI VEČ BILO!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close