Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek S čim se preživlja dr. Artur Štern?

S čim se preživlja dr. Artur Štern?

Tu ste poznavalke; no vprašanje je že v naslovu teme. Hvala.

to mu mi omogočamo, davkoplačevalci in csd

V enem stavku – bluzi in se zapija zadnjih nekaj let – živi pa od keša iz bogate familije.

Doktor veterinarske medicine???? Kdo mu je DAL vse te diplome in nazive???
Jih je kupil? Mislim DA.

Tukaj se mi postavlja vprašanje kar samo od sebe.

DOKTOR VETERINE in ne zna kravi umiti vime:-)))))ojejejjjeej, hahahahaha

Sramota za Slovenijo, ta “kao” doktor…na papirju..

ah, dej no, na faksu se pa je ne učijo kravi vime prat, no! še kravo komaj kdaj od blizu vidijo

Vsaj ne cuza denarja od države. Služi pa si ga tud na račun tistih, ki ga gledajo, razpravljajo o njem in mu tako delajo reklamo.

pa bi se lahko, da bi vsaj ločil vime od prsi.

pa bi se lahko, da bi vsaj ločil vime od prsi.[/quote]

hahhahhahahhahhahahahhaha :):):) hvala vam , nasmejala sem se do solz. Bravo !!!

Pravijo da je med genijem in norcem majhen korak. No pri njem niti tega ni več 🙂

pa bi se lahko, da bi vsaj ločil vime od prsi.[/quote]

hahhahhahahhahhahahahhaha :):):) hvala vam , nasmejala sem se do solz. Bravo !!![/quote]

Do naziva doktor veterinarske medicine (dr.vet.med.) prideš po 5ih letih faksa, to ni doktorat, ampak obična diploma.

In ja, se vidi kravo tudi v živo. Vsaj mi smo jo že na informativnem dnevu za vpis na faks, potem pa itak…

Samo pri Arturju je pa le že 20 let od tega faksa, pa človek je zdaj v 2. puberteti…Sicer je pa vse stvar režije.

Kmetijo spremljam iz “znanstvenih” razlogov….
Sedaj pa h temi….Artur je izjemno intiligentna oseba (MENSA) in se temu primerno tudi obnaša. Tudi za vsem znanega Alfreda so govorili, da je idiot, pa se je na koncu ugotovilo, da je genij…med genijem in idiotom je samo za A4 format lista razlike (predvidevam, da veste katero za karatkeristiko lista mislim), Artur ima možnost, da se je znebil spon, ki nas vežejo običajne ljudi. Mi običajni znamo samo šimfat in zganjat nevoščljivost, vpeti smo v spone vsakdana, zjutraj vstajamo, preklinjamo jesen, ki nam prinaša temno jutro, temen konec delavnika…., če povzamem, samo temo.. ki seveda ni v človeški naravi…Ves čas samo obupujemo nad službo itd..Če bi želeli živeti v temi, bi se lahko preselili v Postonjsko jamo, vendar že njen razdivečavelc Luka Čeč je raje živel na kmetiji.Tudi naši predniki, so pred potočko zijalko posijali Narcise (niso gojili jamskih bitij)… Torej, predem obsojamo se raje ozrimo vase, ki zaradi lastnega preživetja preživimo cele dneve na delovnem mestu in počnemo stvari, ki jih zaradi lastnega užitka ne bi počeli (z redkimi izjemami). Vse skupaj počnemo zaradi golega preživetja in v tem še zdaleč ne uživamo…Artur pa v vsem kar počen uživa…sedaj pa v razmislek, kdo je tukaj bolj nor?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Tudi jaz ga primerjam z nam vsem znanim Alfredom, zdi se mi identičen njemu. Res pravi diktator. Še brke pusti in bo.

>Doktor veterinarske medicine???? Kdo mu je DAL vse te diplome in nazive???
Jih je kupil? Mislim DA.

Si butasta, predaval je na faksu, ti pa o nakupu diplom. Sploh veš, kakšna je konkurenca, da se prerineš do predavateljskega položaja ?

Nima iqja za menso, zato ne vem, o katerem Alfredu govorite?

Mislim, da je govora o Adolfu H..

Menim, da BMW misli na Alberta Einsteina, sam se je mal zatipkal. Albert je bil genij, ki je za takratne čase postavljal neverjetne teorije, ki so danes povsem samoumevne. In ravno zaradi teh teorij (ki jih takrat itak nihče ni razumel) so ga mnogi smatrali za norca, ki govori neumnosti.

Ko smo skupaj opravljali izpite, je bil vedno med najboljšimi. V glavnem desetke. Tolk o tem.


Verjamem, da je takrat še normalno funkcioniral. Potem pa se je zapustil, začel uživati alkohol in najbrž tudi kaj drugega…. in je šlo samo še navzdol.

Res je zdaj drugačen. Poznam pa še enga dr.vet.med., ki je leteo mlajši od slavnega in je že od sš obseden s sexom. na faxu se mu je čist utrgal, upecala ga je kolegica in se pustila oplodit, on pa ni mogel iz svoje kože in je podrl vse, kar mu je bilo na poti. Mogoče pa veterina tko vpliva…na moške, ker mene nč ne rajca osemenjevanje krav ipd.

Sami drekači nevoščljivi, Artur je legenda

Men je pa ful simpatičen in vidi se, da je ful inteligenten proti drugim na kmetiji na primer

Štern se od ostalih naših dohtarjev razlikuje le, da se pozerstvo pri njem odraža v manj prefinjeni obliki. Doktorski naslov sam, še ne pomeni, da čemu koristi. Večino naših dohtarjev samo fotramo, dajo pa bore malo od sebe in tudi v tem Štern ni izjema. Pašič v hlevu družbeno koristnejši, ga vsaj zakolješ na koncu.

nekoč ga bomo slavili kot Prešerna

Jaz pa imam eno prošnjo… ima morda kdo tukaj gor njegov kontakt… prijateljica ga želi kot gosta na dekliščini…

hvala za kakršnokoli pomoč

wg

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close