Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ruski turnus

Ruski turnus

Pozdravljeni,

 

Je kdo ki dela ruski turnus? 12-24-12-48.

Kako ste zadovoljni in ali bi raje delali pon-pet?

 

Lp, d.

To ni ruski turnus.

Ruski turnus se je obračal na tri dni, oziroma cikle.

jaz telam tak turnus. Sem in nisem zadovoljen. Problem so mi prazniki..ostali vzamejo nekaj dni dopusta in ce združijo vikende in praznike komot 9 dni fraj…jaz mogoce tri dni skupaj še dobim kaj več pa težko.  27.sem delal cel dan in danes šibal v Dalmacijo. 1.5.moram nazaj ker imam 2.5.že izmeno.  Če bi bilo več zaposlenih bi se dalo več dobit samo kaj ko v JS nihče več noče.

 

Ne bi. Izgubiš stik z realnostjo in ni večje bolečine kot delati ko drugi SZLOVENCI ne delajo.

Najdi kaj drugega. Če pa že, pa upam da si vsaj v POLISALAMACIJI ali GASILCI.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close