Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek RUSIJA BO ZAVZELA VEČJI DEL EVROPE

RUSIJA BO ZAVZELA VEČJI DEL EVROPE

Odgovor na objavo uporabnika
zand, 15.09.2025 ob 06:46

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6093, 15.09.2025 ob 06:31

Kdor je bil v rusiji ve da tam vlada režim v katerem ne bi želeli živeti, vsak tak pač ne bo navijal za rusijo, je pa dejstvo da si putler želi nazaj imperij, ne da bi ta ozemlja rabil, on rabi samo imperij, več kot bo osvojil , bolj imeniten se bo zdel sam sebi.

Še vsak imperij je propadel, tudi ta bo, s tako hitrostjo kot rus napreduje bi Adolf prišel samo do prage in do jesenic, nič dlje

Je slabši režim v Evropi.Vprašaj Nemce,Francoze,… Tudi Ukrajinci bi raje živeli pod Rusijo kot pa pod EU.

Zakaj ne gredo k bratom Rusom. Od tam bežijo.  Rinejo v Evropo.  Milijoni  njih.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close