Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek RTV na spletu odpovedal, ravno ko je Janša “zmagal” na krivosodju

RTV na spletu odpovedal, ravno ko je Janša “zmagal” na krivosodju

To bo spet norenja!

Janši je krivosodje prisodilo odškodnino za zadevo, po kateri bi moral v pravosodju že davno sedeti v zaporu!

Da ne omenjamo doživljenjskega zapora za uboj slovenskega vojaka Tonija Mrlaka! In še dodatna leta v kehi za prekupčevanje z orožjem!

Ampak ker imamo krivosodje in razne Barbare Brezigar nastavljene po njem, seveda Janša “zmaguje”.

A lej ti šita! Zdaj je pa RTV odpovedal in novice ni mogoče prebrati!

Kako težko je življenje kriminalca in povzročitelja smrti človeka! Kaj, ko bi Janez premislil, da politika mogoče ni zanj …

ŽIVEL JANEZ JANŠA ŠE 100 LET!

SMRT GOLOBIZMU IN KOMUNIZMU SVOBODA NARODU!

 

propfirmpassnow

Odgovor na objavo uporabnika
SDS fašisti, 08.09.2025 ob 19:38

To bo spet norenja!

Janši je krivosodje prisodilo odškodnino za zadevo, po kateri bi moral v pravosodju že davno sedeti v zaporu!

Da ne omenjamo doživljenjskega zapora za uboj slovenskega vojaka Tonija Mrlaka! In še dodatna leta v kehi za prekupčevanje z orožjem!

Ampak ker imamo krivosodje in razne Barbare Brezigar nastavljene po njem, seveda Janša “zmaguje”.

A lej ti šita! Zdaj je pa RTV odpovedal in novice ni mogoče prebrati!

Kako težko je življenje kriminalca in povzročitelja smrti človeka! Kaj, ko bi Janez premislil, da politika mogoče ni zanj …

Slovenski vojak praviš ?

ne smeši se, tip ni imel tudi pod razno ne namena prestopiti k TO, torej je bil legalna tarče in še enkrat čestitka raketki da ga je sklatil.

Imate priložnost, da se rešite prisilnega davka mesečnega plačevanja RTV Slo lažnivega propagandnega stroja.

Podpisi se zbirajo od 1.9.2025 do 31.10.2025. Vlogo najdete na E-upravi.

Tisti, ki nimate elekronskega podpisa, pa pejte peš na upravno enoto. Da se rešite skoraj 200 eur prisilnega davka na mesec, se vam že ne bo težko podvizati.

Živel Janša!!! Smrt levemu Holobizmu, Fajonizmu….

Ja kako, a se Jajo zdaj ne bo nič pritožil, ko mu je krivosodje prisodilo odškodnino? A zdaj je pa kar tiho? In kmetavzarji bodo spet volili to kreaturo. OMG, kje živimo:((

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close