Roomih ni uspel prodati bajte sedaj cena pod milijon
Gsddd, 06.09.2025 ob 14:51
tudi to je, 04.09.2025 ob 20:41
Gsddd, 04.09.2025 ob 20:33
tudi to je, 04.09.2025 ob 19:08
Hiša je velika 250 m2. Je novejša . 3200 bi bila kar ok cena na m2 + parcela+ zasaditev+ dvorišča+ škarpe, Pa smo že skoraj pri tej ceni.
Pa en kup cigotov za sosede
Tam jih ni prav dosti.
So bolj v dolini, okrog tistih blokov: Sončnih dvorov ali nekaj podobnega, pa bolj proti Žalni in potem naprej proti Ivančni.
So So v tisti ogromni prezidani bajti
Najbližji sosed je res blok, ki se je na črno zgradil .Cigani niso notri, je pa socialno dno , ljudje ki so kupovali brez papirjev, veliko je najemnikov, tujcev. Cigani pa niso tam. Ne bo dobil toliko denarja. Drugače je tisti hrib lusten, ni kmetij, je novejše naselje, urejeno z izjemo tistega bloka. Ampak za tako ceno se prodajajo lepše hiše na boljši lokaciji. Tu se Romiha močno precenjujeta.
for certain, 07.09.2025 ob 11:00
Jaz ne najdem oglasa na nepremicninah…
https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/polica-pri-grosuplju-cudovit-razgled-hisa_7036046/
Ch, 07.09.2025 ob 08:27
Najbližji sosed je res blok, ki se je na črno zgradil .Cigani niso notri, je pa socialno dno , ljudje ki so kupovali brez papirjev, veliko je najemnikov, tujcev. Cigani pa niso tam. Ne bo dobil toliko denarja. Drugače je tisti hrib lusten, ni kmetij, je novejše naselje, urejeno z izjemo tistega bloka. Ampak za tako ceno se prodajajo lepše hiše na boljši lokaciji. Tu se Romiha močno precenjujeta.
Seveda So vmes tudi cigoti in to iz Strojanove plemenske skupnosti.
Anonimno 10412, 04.09.2025 ob 22:31
Lili461, 04.09.2025 ob 18:01
To je huda vukojebina, sploh za nas, Ljubljančane. Težko bi za hišo dobil več 700 jurjev.
??? Je že res da je v splošni rabi ” vukojebina” zelo odročen kraj..kar ta sicer ni ampak “nima veze”.. si pa ne predstavljaš očitno kaj si prebivalci takih in drugačnih “vukojebin” mislijo (mislimo) o Ljubljani. Hvala vsem ki so potencirali Covid do te mere da se je prielo delo od doma in da mi ni treba vsak dan iz naše zelene, tihe in mirne “vukojebine” v Lj ..alelujaaaa
No, kaj si mislite o Ljubljani? Če bi npr. podedovala hišo na lepem komcu LJ, Trnovo, Kodeljevo, Šiška, Rožna dolina … bi jo prodala in šla v “vukojebino”?
maevica, 07.09.2025 ob 12:17
Zame je projekt ali tlorisi ali kako rečemo, totalno neuporabno. Spodaj te čisto vsak gleda, zgoraj je nekakšna podstreha. Ne vem no. Jasno, za pravo ceno se proda, vsekakor ne 900 000, to bi glede na tlorise še sredi Ljubljane težko šlo skozi.
Za tako ceno gre samo parcela sredi Ljubljane čez.
Samo par primerov, hiš okoli milijon v Ljubljani je na dveh straneh, tudi novogradnje. https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-bezigrad-hisa_6771427/
https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/brdo-bokalce-hisa_6925542/
https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/brdo-hisa_6994332/
https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-bezigrad-hisa_6742154/
https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-siska-podutik-hisa_7036502/
Za tak denar ne bo prodal. Družinski prijatelji so kupili pred pol leta hišo v Ljubljani, Bežigrad,samostojna za 700.000 EUR, parcela 500 m, luštna hiša, delno že prenovljena, nekaj pohištva sta zamenjala lokacija pa izvrstna. Prodajalci so ceno spustili ker ni bilo kupcev, onadva sta se pa ločevala. Ni kupcev ki bi kar tako odkartali milijon
Tine918, 08.09.2025 ob 14:57
Tisti, ki bi si jo lahko privoščil za ta denar, bi moral biti pa totalni kreten!
Več kot dobrih 400.000 ni vredna!
Hisa je res precenjena, tržna ocena po gurs je okoli pol milijona, onadva pričakujeta se enkrat več. Dvomim da jima bo uspelo dobiti več kot 700.000
Forum je zaprt za komentiranje.