Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Roomih ni uspel prodati bajte sedaj cena pod milijon

Roomih ni uspel prodati bajte sedaj cena pod milijon

Problem je, ker ni nič posebnega, da bi se takole preplačevalo. Marsikdo od nas ima hišo z več duše.

Odgovor na objavo uporabnika
dobr, 06.09.2025 ob 18:10

Problem je, ker ni nič posebnega, da bi se takole preplačevalo. Marsikdo od nas ima hišo z več duše.

Torej imaš staro bajto, ki potrebuje prenovo in seda nekaj blodiš o ‘duši’?

Ta hiša niti 500k EUR ni vredna. Predvsem zaradi lokacije sredi ničesar. Zadnje čase pa tudi tam okrog cigonjerji hodijo.

Varno okolje bo v prihodnosti še kako vplivalo na cene.

Odgovor na objavo uporabnika
Gsddd, 06.09.2025 ob 14:51

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je, 04.09.2025 ob 20:41

Odgovor na objavo uporabnika
Gsddd, 04.09.2025 ob 20:33

Odgovor na objavo uporabnika
tudi to je, 04.09.2025 ob 19:08

Hiša je velika 250 m2.  Je novejša . 3200 bi bila kar ok cena na m2 + parcela+ zasaditev+ dvorišča+ škarpe, Pa smo že skoraj pri tej ceni.

Pa en kup cigotov za sosede

Tam jih ni prav dosti.

So bolj v dolini, okrog tistih blokov: Sončnih dvorov ali nekaj podobnega, pa bolj proti Žalni in potem naprej proti Ivančni.

So So v tisti ogromni prezidani bajti

Najbližji sosed je res blok, ki se je na črno zgradil .Cigani niso notri, je pa socialno dno , ljudje ki so kupovali brez papirjev, veliko je najemnikov, tujcev. Cigani pa niso tam.  Ne bo dobil toliko denarja. Drugače je tisti hrib lusten, ni kmetij, je novejše naselje, urejeno z izjemo tistega bloka.  Ampak za tako ceno se prodajajo lepše hiše na boljši lokaciji. Tu se Romiha močno precenjujeta.

Jaz ne najdem oglasa na nepremicninah…

So ga umaknili, zdaj se prodaja samo preko neke agencije.

Zame je projekt ali tlorisi ali kako rečemo, totalno neuporabno. Spodaj te čisto vsak gleda, zgoraj je nekakšna podstreha. Ne vem no. Jasno, za pravo ceno se proda, vsekakor ne 900 000, to bi glede na tlorise še sredi Ljubljane težko šlo skozi.

Odgovor na objavo uporabnika
for certain, 07.09.2025 ob 11:00

Jaz ne najdem oglasa na nepremicninah…

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/polica-pri-grosuplju-cudovit-razgled-hisa_7036046/

Odgovor na objavo uporabnika
Ch, 07.09.2025 ob 08:27

Najbližji sosed je res blok, ki se je na črno zgradil .Cigani niso notri, je pa socialno dno , ljudje ki so kupovali brez papirjev, veliko je najemnikov, tujcev. Cigani pa niso tam.  Ne bo dobil toliko denarja. Drugače je tisti hrib lusten, ni kmetij, je novejše naselje, urejeno z izjemo tistega bloka.  Ampak za tako ceno se prodajajo lepše hiše na boljši lokaciji. Tu se Romiha močno precenjujeta.

Seveda So vmes tudi cigoti in to iz Strojanove plemenske skupnosti.

Bo precej  moral znižati ceno da bodo prišli prvi resni kupci

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10412, 04.09.2025 ob 22:31

Odgovor na objavo uporabnika
Lili461, 04.09.2025 ob 18:01

To je huda vukojebina, sploh za nas, Ljubljančane. Težko bi za hišo dobil več 700 jurjev.

???  Je že res da je v splošni rabi ” vukojebina” zelo odročen kraj..kar ta sicer ni ampak “nima veze”.. si pa ne predstavljaš očitno kaj si prebivalci takih in drugačnih “vukojebin” mislijo (mislimo) o Ljubljani. Hvala vsem ki so potencirali Covid do te mere da se je prielo delo od doma in da mi ni treba vsak dan iz naše zelene, tihe in mirne “vukojebine” v Lj ..alelujaaaa

 

No, kaj si mislite o Ljubljani? Če bi npr. podedovala hišo na lepem komcu LJ, Trnovo, Kodeljevo, Šiška, Rožna dolina … bi jo prodala in šla v “vukojebino”?

Nakladala sta o prodali. Romih je novinarjem prav potrdil da je hiša res prodana. Lahko da se je kdo resno zanimal, ampak med zanimanjem in plačilom kupnine je velika razlika. Ko je denar na računu, je šele sigurno.

Odgovor na objavo uporabnika
maevica, 07.09.2025 ob 12:17

Zame je projekt ali tlorisi ali kako rečemo, totalno neuporabno. Spodaj te čisto vsak gleda, zgoraj je nekakšna podstreha. Ne vem no. Jasno, za pravo ceno se proda, vsekakor ne 900 000, to bi glede na tlorise še sredi Ljubljane težko šlo skozi.

Za tako ceno gre samo parcela sredi Ljubljane čez.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidiš, 07.09.2025 ob 13:52

Za tako ceno gre samo parcela sredi Ljubljane čez.

No, ja tudi za 900 k dobiš 500 m2 parcele in bajto letnik 1960 – 1970. V Ljubljani!

Samo par primerov, hiš okoli milijon v Ljubljani je na dveh straneh, tudi novogradnje. https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-bezigrad-hisa_6771427/

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/brdo-bokalce-hisa_6925542/

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/brdo-hisa_6994332/

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-bezigrad-hisa_6742154/

https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/lj-siska-podutik-hisa_7036502/

 

 

 

Za tak denar ne bo prodal.  Družinski prijatelji so kupili pred pol leta hišo v Ljubljani, Bežigrad,samostojna za 700.000 EUR, parcela 500 m, luštna hiša, delno že prenovljena, nekaj pohištva sta zamenjala  lokacija pa izvrstna.  Prodajalci so ceno spustili ker ni bilo kupcev, onadva sta se pa ločevala. Ni kupcev ki bi kar tako odkartali milijon

Eni so malo nerealni.

Glede na vso negativno reklamo tu, bosta Romih in njegova (bivša) draga imela velikansko srečo, če bo kateri “nori” kupec za to “kočuro” odštel več kot 450 tisočakov!!

 

Odgovor na objavo uporabnika
ocenzutir, 04.09.2025 ob 16:42

Kot piše info360 portal, je cena te hiše sedaj pod milijon, dve etaži od tega ena v bistvu podstreha, ne vem no.

Kaj se sekiraš, ti si je itak ne moreš privoščiti.

Odgovor na objavo uporabnika
hišca, 08.09.2025 ob 14:13

Kaj se sekiraš, ti si je itak ne moreš privoščiti.

Tisti, ki bi si jo lahko privoščil za ta denar, bi moral biti pa totalni kreten!

Več kot dobrih 400.000 ni vredna!

Odgovor na objavo uporabnika
Tine918, 08.09.2025 ob 14:57

Tisti, ki bi si jo lahko privoščil za ta denar, bi moral biti pa totalni kreten!

Več kot dobrih 400.000 ni vredna!

Hisa je res precenjena, tržna ocena po gurs je okoli pol milijona, onadva pričakujeta se enkrat več. Dvomim da jima bo uspelo dobiti več kot 700.000

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close