Roomih ni uspel prodati bajte sedaj cena pod milijon
Lahko da je sicer lepa lokacija, a to bi moral kupit nekdo, ki ne mara mesta in mu je vseeno za vožnjo. Hiša je bila v Ambientih in ni prav noben presežek, glede na to, da je žena arhitektka in bi lahko narisala za tisto parcelo dobesedno karkoli. Ne pa da je spalnica tako velika, da tam sušiš perilo.
Ena126, 04.09.2025 ob 17:37
Lahko da je sicer lepa lokacija, a to bi moral kupit nekdo, ki ne mara mesta in mu je vseeno za vožnjo. Hiša je bila v Ambientih in ni prav noben presežek, glede na to, da je žena arhitektka in bi lahko narisala za tisto parcelo dobesedno karkoli. Ne pa da je spalnica tako velika, da tam sušiš perilo.
A ni problem Ambientov, kjer se oglašujejo različni arhitekti, ravno to, da so hiše v 80+% narejene po istem kopitu, kot da bi bile delo enega? Po slovensko, da ne bi slučaaajno kdo zares izstopal… z idejami, pustimo cene. 🙂 Potem se pa se trudijo nekaj na silo izstopati, pa ni ne lepo in ne funkcionalno.
Lili461, 04.09.2025 ob 18:01
To je huda vukojebina, sploh za nas, Ljubljančane. Težko bi za hišo dobil več 700 jurjev.
??? Je že res da je v splošni rabi ” vukojebina” zelo odročen kraj..kar ta sicer ni ampak “nima veze”.. si pa ne predstavljaš očitno kaj si prebivalci takih in drugačnih “vukojebin” mislijo (mislimo) o Ljubljani. Hvala vsem ki so potencirali Covid do te mere da se je prielo delo od doma in da mi ni treba vsak dan iz naše zelene, tihe in mirne “vukojebine” v Lj ..alelujaaaa
Forum je zaprt za komentiranje.