Romantika
@ poet: romantika je dobrodošla ob pravem času in s pravim človekom. Glede na to, da ni ravno popularna med moškimi, sem prepričana, da mora imeti moški cojones za kaj takega. Sploh da prizna. 🙂
ps; izbor pesmi pa… če bi mi jo zavrtel kakšnih 20 let nazaj, bi te kar jaz povabila v kočo ;)))))))))
Ah, 80-ta so bila prežeta z romantičnimi komadi, ki so večni..recimo tale…
http://www.youtube.com/watch?v=RWnuKDJSgmY
Se strinjam. Romantika je pomembna, ampak ni najpomembnejša. :))[/quote]
Če je pa ni, hitro postane najpomembnejša:).[/quote]
pomembno (po DeBalzacu) je: hladno piti, toplo jesti in mehko se otrebiti in trdo vtikati ☺
fu.kat babnice je pa nujno zlo … kot spremljat kakšen šport, da imaš temo za debato s frendi ☺
Forum je zaprt za komentiranje.