Romantika
Večkrat me kdo označi kot večnega nepopravljivega romantika, včasih tudi v posmehljivem tonu. V glavnem to leti iz ust “pravih” dedcev, ki jim je kazanje čustev znak slabosti in copatarstva. Ženske pa so v večini primerov druga zgodba, rade imajo romantiko, rade imajo moške, ki so pripravljeni narediti korak več kot pričakujejo.
Ali ni romantično pozimi najeti kočo sredi planin, zakuriti kamin, v samoti štirih sten v soju dišečih svečk posteljo posuti s cvetovi vtrnic, kot ozadje uporabiti nežno glasbo…recimo George Michael – A different corner, pripraviti šampanjec in jagode (sladoled, čokolado, sladki greh…) najdražjo presenetiti z masažo in jo pocrkljati tako, da ji nasmeh do jutra ne izgine iz ustnic?
Torej, kaj je za vas romantika? Kakšno je bilo vaše najbolj romantično dejanje? Je romantika popestritev razmerja ali navlaka v stilu Mujota..ajde Fato dosta romantike, skidaj gaće?!
Ni pomembno, kaj je komu romantično in kaj ne. Meni se zdi pomembno, da počneš tisto, v čemer uživaš. Kako kdo temu reče, me še najman skrbi. 🙂
Poet, tisto kar si zgoraj napisal je preveč povzeto iz pocukranih filmov, ni pa narobe. Meni bi bilo romantično, če bi šla z ljubljeno osebo kam na dopust v eksotične kraje. Opazovanje sončnega zahoda in narave kot take (npr. slapov), je lahko zame bolj romantično od dišečih svečk in sladoleda. Ne moreš pa pri moškem dobiti vsega. Če je drugače v redu tip, ni hudo moteče, če ni romantičen. Sem pa opazila, da se je v zadnjem času razpaslo snubljenje deklet na tekmah, šovih ipd. To meni ni niti malo romantično. Zakaj iz tega trenutka delati tako dramo in predstavo za gledalce?
OK, tisto zgoraj je le en primer. Romantično je lahko tudi že, da damo ogrneš s svojo jopico kadar opaziš, da jo zebe…ali ji pošlješ SMS z nekaj besedami, ki ji polepšajo dan…Zame je romantika tudi, da objeta z vrhov gora opazujeva sosednje gore, jezera, reke, ceste, gozdove…ali zvečer na obali opazujeva kako sonce počasi izgublja moč in počasi tone v morju ob lesketanju gladine…
Ja jaz tudi tako mislim, da ni realno.
Sem pa slišal za dva, ki sta šla tako pozimi v kočo in je bilo res mrzlo in je on rekel njej naj ostane v koči, dokler on zunaj ne naseka drv, da bosta lahko zakurila. Zunaj je brila burja, padal je sneg in fanta je kmalu zanohtalo, da ni več zdržal zunaj. Je prišel v kočo ves premražen in mu drage reče naj si prste pogreje kar med njenimi bedrci…. Ko se je pogrel je šel spet ven sekat in ga je spet zazeblo in se je šel k njej pogret….. in tako je še parkrat ponovil nakar ona vpraša:”A v ušeska te pa nič ne zebe?”……
Ne vem, če je bilo to romantično, se mi pa zdi veliko bolj realno kot pa vrtnice sredi zime v gorski koči, ki se lahko vsak čas vname ob prevrnjeni sveči….. 😉 :))))
mene lahko pošlješ tri kroge laufat, pa bom še vedno horny…:)))[/quote]
Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).[/quote]Ampak, če bi prehitro tekel bi mu lahko ušeska čist pomrznila….. 🙂
Romantika nikoli ne škodi…je kot češnja na vrhu…grička…imenovanem po planetu:))[/quote]
Se strinjam. Ampak pričakovanje romantike lahko rodi razočaranje. Torej bolje preventiva:).[/quote]…zato Goldfish navadno pričakuje, da bo ona sekala drva….. :))))
Forum je zaprt za komentiranje.