romantična večerja in prenočišče
“Zelo” daleč stran od Primorske ampak noro lepo…
Hotel Plesnik v Logarski. spodaj imajo majhen bazen, savno, Jaccuzzi, zelo je mirno.
Mi2 sva šla tja na 3.del najinega poročnega potovanja:), bilo je darilo moje porčne priče. Edina lepotna napaka je bila v tem, da sem bila jaz v dvoje;) in mi je bilo na smrt slabo.Upam, da si ti izbrala bolj primeren čas:)
Lepo se mejta
Hiša Franko, Kobarid
Forum je zaprt za komentiranje.