Rokavice “brez” prstov za zapret
Zelo so praktične. Npr. tiste rokavice, ki nimajo vsakega prsta posebej so zelo nepraktične, ampak tople, zato so izumili takšne, da ni treba neprestano si jih snemati, ko je treba kaj prijeti v roke itd. Mi smo jim ljubkovalno pravili kadilske rokavice, ker z njimi lahko kadiš, pa ni nevarnosti, da se ožgejo 😉
Forum je zaprt za komentiranje.