Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Robertina – Cvetje v jeseni?

Robertina – Cvetje v jeseni?

Bi lahko rekli, da gre tukaj za sindrom Cvetja v jeseni? Ker Tina ni ravno mlada.

So pa obremenjeni v kleti z RG in TGG.

Vsaka druga tema o njiju.

Kaj ma JJ res nočne more sredi noči in se zbuja zaradi Robija?

Žalostno. Neuslišan je ostal.

Yeah si danes že dobil svoj joint v sektaški levi kleti????

Odgovor na objavo uporabnika
YeahRight, 08.09.2025 ob 14:07

So pa obremenjeni v kleti z RG in TGG.

Vsaka druga tema o njiju.

Kaj ma JJ res nočne more sredi noči in se zbuja zaradi Robija?

Žalostno. Neuslišan je ostal.

Kaj pa če je vse res ?

Saj lepa tudi ravno ni. ?

.https://youtube.com/shorts/UK7lL4YOMNg?si=mNdKNQvWhVqY2fC0

Ne, ni se tako končalo.

Pa Meta je bila res lepa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close