Jaz sem jo prejela pred enim tednom. Na njej pa je datum 28.10. Ne skrbi, bo ze prisla. Jaz sem imela sicer prej nakazano stipendijo kot pa sem dobila odlocbo.
A je mozno, da je znesek drugacen na odlocbi kot pa ti jo nakazejo, ker pri meni je, sam zdej ne vem ali so se zmotili al kaj. Je pa za kaksna 2 tisocaka razlike!
A je komu poznano, da ti več ne izplačajo višjo štipendijo, na račun tega, ker si začasno doma nekje drugje. To pa je kar nekaj km razlike. Baje je tako po novem. Imate kaj s tem izkušnje?