Remi – točkovenje
Ja to že vemo. Malo čudno sem napisal. Mislil sem točkovanje na koncu igre.[/quote]
Mi smo sešteli preostanek kart, cifra kot cifra, figure +10, če se nisi odprl, smo šteli +100, one hand je bil -100, postopna zmaga (s prilaganjem) -50. Aja, če ti je pa joker v roki ostal, smo ga šteli pa +20.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Forum je zaprt za komentiranje.