re na drzno izjavo
Ja, Spiderka, nekateri imamo to sposobnost, da človeku priznamo, da ima prav, pa če je dec ali baba. Mene prav boli, ali je Spider v resnici tip ali ženska – itak smo v vitrualnem prostoru, kjer šeje samo razmišljanje, spol in tisoč drugih stvari si lahko izmisliš. A če bi se Spider podpisal kot si se ti, bi ji pa prikimavala? Daj se zresni.
No spiderka, pa daj ti povej kako je prav, kako ti vidiš te stvari, pa ne pri sebi, ampak nasploh pri ženskah. To bi verjetno vsi radi slišali.
Čisto iskreno lahko zatrdim, da so tako ženske kot moški lahko prave copate, ki ne znajo skozi življenje z lastno glavo. Vsi rabimo občasno pomoč, kar je čisto prav. Pretirano vodljivost, ki jo Spider omenja pa lahko vsakodnevno opazujemo pri obeh spolih. Meni se moški, ki ne zna pospravit, ali pa na smrt lačen čaka ženo doma 3 ure, da mu skuha kosilo, ne zdi ravno odraslo zrelo bitje. To ni problem žensk, ampak problem v glavah vseh.
Spomnimo se , da posploševanje glede na razlike vodi na nevarna pota.
Dodala bi še to, da 17. letnice nikakor niso ženske zrele za resno vezo. To so starejši otroci. Žalostno je, da jih nezreli moški jemljejo za seksualne objekte. Tudi 18, in 20 letnice. Tudi sama sem imela vezo pri teh letih. Danes vem , da je bilo raziskovanje in nikakor zrelost.
AMpak dedci, ki jih vodijo so pa kul, a ne? Dajte no ljudje!!
Kadar gledaš samo z ene strani je končni rezultat itak napačen, tko da moraš gledat tako moške kot ženske in najt neko skupno vez oz. skupni imenovalec glede na kateri gradiš svoje torije. Sej Spider dostkrat pravilno misli oz. napiše svoja opažanja, ampak nikoli zraven ne postavi moškega v istem položaju in na tem dela teze. Vsaka teorija je zgrajena na dokazih, analizah in primerjavah. Te pa Spiderju in če katera bere Mlade tut Weedboyu manjkajo.
Kar se pa Spiderja kot osebe tiče je pa brezveze razglabljat, ker ga ne poznamo. No jst sm ga sicer že vidla v RL pa lahk povem da bi bla marsikatera presenečana ko bi ga vidla…ker zgleda prekleto normalno oz. marsikateri bi bil celo všeč 🙂
Hm, ampak tema na katero sem že pozabil je pa tebe precej dregnila! Mislim, da ti in precej vas ostalih dejstvo, da je več parov z mlajšimi ženskami in starejšimi moškimi ne razumete povsem. Ženske namreč dobivajo klic po materinstvu že zelo zgodaj, moški pa precej kasneje oz. ga sploh ne. Ustvarjanje naraščaja pa zahteva dokaj trezne moške.
Forum je zaprt za komentiranje.