Razpis
Seveda. Ampak sindikat ne bo posredoval, ker se naša članica kaj dosti ne sekira za takšno odpoved. Pravi, da ni brala drobnega tiska in je prehitro sprejela službo, misleč, da je pogodba sklenjena v skladu z ZPR, potem pa ugotovila, da gre za ZSP z nekaj čudnimi členi, ki onemogočajo sklicevanje na ugovor vesti pri določenih delovnih nalogah.
Seba, a veš, ženske nekako po tihem pričakujemo, da bodo moški spodobni. Toliko, kot se pač od moških pričakuje. Nič bolj od tega. 😉 (–>pomežiknila sem ti, štekaš?)
Ubogaj moj nasvet, pa bodo prijave deževale :)))
Margot- [sup]strokovnjakinja za ZSP in ZSO[/sup]
Noooo Margot-, lagali pa ne bomo!….[/quote]
To pa res. :)[/quote]
Ej, kaj sta se vidva zdaj name spravila ??? Kaj se nismo lepo dogovorili in si dali častno monovsko? Uničujeta moj čudoviti lik arogantne stare tečne babe. Pritožila se bom moderatorju. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.