Razlogi, zakaj delate na črno?
Sem v dilemi. Delo imam. Minimalec. Rada bi pa zaslužila še kaj dodatnega. Če odprem pop. sp., moram plačevati 100 € na mesec, tudi če nič ne zaslužim. Če letos zaslužim nekje ravno “čez mejo”, bom naslednje leto morala plačati/vračati dohodnino. Kako to rešite vi? Ne bi rada bila v situaciji, ko bi bila “ravno čez mejo”, da je treba potem plačevati dohodnino.
Forum je zaprt za komentiranje.