Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Razlika v letih

Razlika v letih

Pozdravljeni,

o razliki v letih je bilo že precej govora.
a takšne razlike, kot zanima mene nisem našla.
ONA 32 LET
ON 16 LET
Prosim Vaše mnenje!
Hvala!

Kaj ti maš 32 let, on pa 16 in se zanimaš zanj ? Haha lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

če starši njo prijavijo bo štala — gre za mladoletnika!!
če pa naštepata froca bo pa še večja štala, ker bodo alimente plačevali njegovi starši.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja, ko njegova mami ne bo imela časa za govorilne ure v šoli, greš lahko ti namesto nje. :))

Ta mladoletnik je starejši od petnajst let. Kaznivo dejanje se nanaša na primere spolnega napada na osebo, mlajšo od petnajst let.

Hm, v tem trenutku ta razlika deluje precej sumljivo..čez 10 let ne bo več….sicer pa prava brezpogojna ljubezen ne pozna razlik v letih, barvo kože, verska prepričanja…Samo, če se sam spomnim kako sem razmišljal (ali sem sploh že razmišljal?) pri 16 letih, potem tole ne more trajat…

Ne jaz…
Oseba, ki mi je precej blizu, pa jaz te razlike ne razumem…
Hvala vam.

Ta mladoletnik je starejši od petnajst let. Kaznivo dejanje se nanaša na primere spolnega napada na osebo, mlajšo od petnajst let.[/quote]

a si spet nekaj prebrala česar nisem napisal???
btw – starši so za otroka (kazensko, materialno …) odgovorni do 21 leta

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ta mladoletnik je starejši od petnajst let. Kaznivo dejanje se nanaša na primere spolnega napada na osebo, mlajšo od petnajst let.[/quote]

a si spet nekaj prebrala česar nisem napisal???
btw – starši so za otroka (kazensko, materialno …) odgovorni do 21 leta[/quote]

A hočeš povedat, da bodo tvoji starši odgovorni za traparije, ki jih tu gor pišeš? :)))))))

a si spet nekaj prebrala česar nisem napisal???
btw – starši so za otroka (kazensko, materialno …) odgovorni do 21 leta[/quote]

A hočeš povedat, da bodo tvoji starši odgovorni za traparije, ki jih tu gor pišeš? :)))))))[/quote]
kar hočem “povedati” – napišem / povem.
daj, navadi se že brati napisano — ne pa drugim podtikati svojih prividov.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ta mladoletnik je starejši od petnajst let. Kaznivo dejanje se nanaša na primere spolnega napada na osebo, mlajšo od petnajst let.[/quote]

a si spet nekaj prebrala česar nisem napisal???
btw – starši so za otroka (kazensko, materialno …) odgovorni do 21 leta[/quote]

Od kdaj pa to?

Enako vprašanje tudi za starostno mejo glede spolnih odnosov.

Očitno preveč gledaš ameriške filme (pa tudi v ZDA so polnoletni pri 18, edino alkohol smejo legalno kupiti šele z 21 leti).

Taka razlika, ne glede na porazdelitev glede na spol, je pri tej starosti … za moje pojme nesprejemljiva. Otrok in odrasla oseba, to ne gre.


Sam sem imel podobno izkušnjo, pred leti. Tudi leta se ujemajo, vendar veza verjetno nima možnosti za dolgo zgodovino. Zakona pa ne kršiš, torej go for it!!

Ni sporna razlika v letih, temveč mladost tega mladeniča.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close