Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Razlaga sanj

Razlaga sanj

Pozdravljeni,

nikakor ne morem mimo svojih groznih sanj, zato pišem tukaj, če morda kdo ve kaj naj bi pomenile.

Sanjala sem žabo, kateri sem na silo odtrgala krake. In ob vsem tem sem se tako grozno jokala in klicala na pomoč, da sem se od sile in joka tudi zbudila.

Prosim za razlago, če kdo ve.

Hvala
Pika

Jok pomeni sreča, veselje, žabji odtrgani kraki neko novo stalnost (služba, fant, prijatelj/ica morda zdravje,…. karkoli kar prej ni bilo status quo bo to postalo in s tem je povezano veselje).
Klic na pomoč je zavedanje lastne nezadostnosti, nemoči, izgubljenosti, čas je da nekaj narediš s tem…kako je s tvojo “hrbtenico”, se znaš postaviti zase?
Imam nekaj knjig z razlagami sanj, njihovo simboliko, tako da če nič ne drži od tega so moje bukve krive :-))

By the way: to niso nobene grozne sanje, grozne so npr ko sonce in zemlja združita in je sam trušč siren in vreščanje ljudi, ker je za vse prišel konec (finally).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

O hvala ti res, zlata si…

Ne morem verjet, da lahko to pomeni sploh kaj lepega, glede na to kako moreče je bilo… Res hvala..

Pika

Ni za kaj 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Žaba je dvoživka, zato živi v dveh svetovih: vodnem (nezavedno, iracionalno, čustva) in kopenskem (zemlja, stvarnost, stabilnost, čutnost, korenine). Njen razvoj sestoji tudi iz dveh oz. treh stopenj (mrest jajčec – plodnost, paglavec, odrasla žaba) – torej simbol za preobrazbo.

Iztrgati noge, bi jaz rekel, da te nekaj vleče nazaj, predvsem nemoč in strah soočanja s tvojim nezavednim, ki zavira (osebnostno) preobrazbo. In ta je vezana na nezmožnost integracije lastne “marsovske energije” (žabec = princ, moški, ki ga poljubi princeska => psihična poroka ali celostna povezanost moške in ženske “energije” v lastni naturi). Namreč če bi na videz ostudno žabo samo odrinila ali frcnila stran, bi bilo pozitivno (raziskovanje svojega moškega potenciala in postavljanje mej), ampak ti si jo pohabila – pervertirana marsovska energija (destruktivna agresija – trganje žabjih krakov, kri – občutki krivde, jok – otroška nemoč, pasivnost, odvisnost..).

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

….lahko pa je samo podzavestna želja po pohanih žabjih krakih…:)))

Se ti pogosto dogaja, da obžaluješ svoje odločitve?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To pomeni da se ji bodo zabe strgale, da mora met rezervo s seboj!
.
.

Hvala vsem- resnim in onim neresnim, da ste me nasmejal 🙂

Ja obžalujem kdaj kaj, tudi spremembe si grozno želim… In veliko stvari me teži, kar mi sedaj z vašimi razlagami samo potrjujete- v podzavesti sem pohabljena jaz…
V sanjah sem se počutila krivo, da sem trgala krake žabi, zato sem klicala na pomoč in jokala zraven, da naj ji nekdo pomaga. Nehala pa nisem.
To so že tretje sanje, ki jih ne bom nikoli pozabila- ampak ne o žabi. Ene sem imela v otroštvu, druge par let nazaj. Vse ostale so šle v pozabo.

Hvala še 1x

lp

dob erb dan, mi kdo lahko pove kaj bi pomenilo če sem si v sanjah zaželel oziroma izbral SOMBRERO, KITARO in ŠKORNJE OZ DOBRE ČEVLJE
Hvala

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close