Razgledanost – kaj je?
kdor o isti osebe, dogodku … ne zna naizust našteti vsaj 5 imen medijev (jasno – z dobesednim citatom člankov in opisom slik), kjer je bilo kaj objavljeno, je nerazgledan kot crknjen krt ☺
Bikini je o tem pisal v tej temi: http://med.over.net/forum5/read.php?124,8855155,8855959#msg-8855959
Pa ne bi se rada ponavljala. 🙂
In kdo je za tebe razgledan/nerazgledan?
Šlosar, ki bere Freuda, ali nekdo s faksom ki bere rumeni tisk.[/quote]
Bi rekla, da noben od njiju, če je to edino kar bereta.
Če imaš samo faks, še ne pomeni, da si razgledan. Glede na to, da bere rumeni tisk, bi človek rekel, da ni ravno biser razgledanost (razen, če ga bere le občasno, drugače pa kaj bolj pametnega).
Če bereš Freuda pa tudi ne pomeni, da si razgledan. Moram pa reči, da se mi zdi bolj razgledano, da znaš nekaj skupaj zavarit kot pa, da čitaš Freuda. Če ne drugega, je prvo zelo koristino. Debata o Freudu pa bo večino ljudi dolgočasila.
In kdo je za tebe razgledan/nerazgledan?
Šlosar, ki bere Freuda, ali nekdo s faksom ki bere rumeni tisk.[/quote]
Bi rekla, da noben od njiju, če je to edino kar bereta.
Če imaš samo faks, še ne pomeni, da si razgledan. Glede na to, da bere rumeni tisk, bi človek rekel, da ni ravno biser razgledanost (razen, če ga bere le občasno, drugače pa kaj bolj pametnega).
Če bereš Freuda pa tudi ne pomeni, da si razgledan. Moram pa reči, da se mi zdi bolj razgledano, da znaš nekaj skupaj zavarit kot pa, da čitaš Freuda. Če ne drugega, je prvo zelo koristino. Debata o Freudu pa bo večino ljudi dolgočasila.[/quote]
OK, nick nerazgledana ti popolnoma pristoja. Seveda nisi povedala svojega mnenjao razgledanosti, ampak si izkoristila samo slab namig (moj), da ti ni treba razmišljati! To mi pove skoraj vse o tebi.
jaz bi hlače(kot žensko oblačilo) prepovedal z zakonom :)[/quote]
Samo potem bi jih zeblo v vagino.[/quote]
Ženske so morale nekoč nositi neudobna krila, kup krinolin, zdaj recimo petke, zato, da niso konkurenčne moškim.
Spomnite se recimo vseh tistih oblek in jezdenje konja v tistih oblekah. Kak cirkus je bil, ko so ženske oblekle hlače. Končno so bile konkurenčne moškim. Prej v damskih sedlih ni šlo.
Če ima ženska petke, težko hitro hodi, recimo makadam je problem, problem so tlakovane poti, če na ravnem asfaltu težko hitro hodi. Torej lahok moški gre hitro naprej.
V glavnem te stvari so zato, da je ženski onemogočeno normalno, spretno, hitro gibanje.
Ja pa ne pozabite na tesno oprijete oblekce naših TV dam. Včasih pridejo tako napravljene kake pevke, da se niti skloniti ne morejo. Še premikajo se komaj.
Samo potem bi jih zeblo v vagino.[/quote]
No saj pozimi bi hlačke bile dovoljene :)[/quote]
če preživijo s tistim trakcem … je tudi ta višek – jih vsaj v krajce nebi drgnilo ☺
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0919/cqd-426415.jpg[/img]