Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Rad pomaga ali kaj več?

Rad pomaga ali kaj več?

Je priden, rad pomaga. Ja, tudi meni doma in to pri vsem. Pa vendar pomaga tudi drugim, se pravi priskoči na pomoč tudi drugi punci, kar tako. Nisem prepričana, če to ne pomeni takole u izi pecanje. No, v bistvu sama pri sebi nebi rekla, da jih peca, ampak potem, ko vidim reakcijo teh žensk, ko vidim, da so prepričane, da jih peca, podvomim.

Včeraj sem ga hotel iz okna pozdravit pa vidim, da je spodaj, tam kjer parkiramo kolesa že soseda. Nisem hotel izpadit otročja, tako da sem šla v kuhinjo. On je že imel ključ od kolesarnice v vratih tako, da je počakal, da je tudi ona parkirala kolo potem pa zaklenil za obema. (To mo je kasneje povedal, gledala ju nisem). Sam pa iz kuhinje videla, da ko je šla po stopnicah je imela širok smehljaj na obrazu. No, ne vem, če me lahko razumete, ampak ženska sem, videla sem smehljaj in oči. Ona je bila definitivno prepričana, da jo je pecal.

Ne vem. Nočem bit slepa. Kakšno mnenje?

Kakšen smehljaj in žar v očeh je pa včeraj pričaral tebi?

Jaz mislim, da ko je moški v resni zvezi, bi moral vsem drugim ženskam vrata pred nosom zaloputnit in če kateri kaj na tla pade, tisto še fajn brcnit.


Običajno mi pričara nasmeh, bolj takšen kakršen je bil včeraj njen. Moj je bil zato malo bolj medel.

Ljbezen do tebe naj bi izkazoval tako, da bi bil neprijazen do drugih oz vsav ne preveč prijazen? :/

Aja, pa da ne bo kakšne pomote, drugače je meni normalno, da takole pomagaš. Samo tudi jaz sem se tekom življenja naučila, da če izpadem preveč prijazna v določenih situacijah, lahko tipček zraven mene misli, da nekaj hočem od njega.

Meni se njegovo ravnanje ne zdi nenavadno, ko pa vidim očke teh punc, predvsem tistih, ki ga ne poznajo od prej… pa dobim občutek, da mi hoče šesti čut nekaj povedati. Ali pa je to samo moja panika?

Priznam najraje bi slišala, da so te punce kokoške, ki jih lastni ego ponese v nebo. Pa ne, nisem prepričana..

No, ne vem no, jaz sem načeloma prijazna do ljudi, ki so prijazni do mene, in to med drugim izrazim tudi z nasmeškom. Če bi imela rep, bi pa verjetno mahala z repom. Je pa res, da če me ne poznaš, ne moreš vedeti, ali je bil to special nasmešek samo za posebne fante ali je to moj običajni nasmešek za vse prijazne ljudi.

Če je isto prijazen do mene kot do drugih, se pač vprašam ali mu pomenim sploh kaj več kot drugi?


Ah kje, spotikat bi jih rabu, pa če bi katera zakričala jo takoj za tem treba še pohodt.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Razumem, ampak ni se namehnila samo njemu.. Njen nasmeh se je še razlezel, ko šla potem sama po stopnicah gor.. Ni se samo njemu prijazno nasmehnila.

Razumem, ampak ni se namehnila samo njemu.. Njen nasmeh se je še razlezel, ko šla potem sama po stopnicah gor.. Ni se samo njemu prijazno nasmehnila.[/quote]

Rabim skico. Komu se je torej nasmehnila? Tvojemu fantu in še nekomu? Torej ta nasmeh morda sploh ni bil namenjen (samo) njemu.

Veš kaj se meni zdi? Da si belega kruha sita, pa iščeš probleme tam, kjer jih ni. Mogoče bi morala imeti kakega zoprneža, ki bi mu šli vsi na jetra in bi se stalno zdiral skozi okno na ženske, ki bi malo preveč naglas vlekle kolo v kolesarnico. Kaje stara, če ne znaš kolesa pospravit, se nehaj vozit z njim. A zdaj mormo vsi poslušat tale tvoj sklumpan bicikel, kako ga vlečeš po štengah. Eni rabmo mal miru in tišine, ko pridemo s šihta, eni se pa vozakate cele dneve z biciklom, potem pa še štalo delate.

Bi bilo to boljš?

O bad, ženski je pomagal v kolesarnici in že jo je pecal. O.o

Si šla špegat še na stopnice?

Ah, saj mi je potegnilo, ti si ta slavna monasta trolovka 😀 Drugič si kaj izvirnega izmisli ;))

Nasmehnila se je tako, v prazno. Potem, ko je odhajala od tam, ko je fant bil še dol.. Se je, tisto, ko se včasih, nasmehneš za nazaj. Pa ni to neka taka situacija, da bi bila ful specialno luštna sama po sebi…Imam občutek, da gre pri njemu za več kot samo za tako vljudno prijaznost. Imam očutek, da on s tem išče pozornost pri puncah.


Sam ja, prov zadela si v polno s tem lol.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Si šla špegat še na stopnice?

Ah, saj mi je potegnilo, ti si ta slavna monasta trolovka 😀 Drugič si kaj izvirnega izmisli ;))[/quote]

aja, sem mislila, da sem bila prej jasna. Torej ne, nisem šla špegat, sem se šla naprej v kuhinjo. Iz kuhinjskga okna se vidi direktno ven, ko človek zunaj pride na vrh stopnic. Pa tudi, a nisem prej slučajnno napisala, da me ne moti njegovo vedenje, ampak po odzivu tistih punc bi lahko sklepala, da gre za kaj več in da jaz ne vidim.

Veste, ko v drugih temah, ko so punce prevarane pišete, da so bili znaki že prej pa punce niso hotele videt. Jaz tudi v prešnji vezi izgleda, nisem ‘hotela’ videti. Sedaj pa nebi rada ostala slepa..

Je pa razlika med biti slep in bati se zvite vrvi.


Ne, prepričana, da jo je pecal si bila ti. Za njo ne moreš govorit. Lahko že, ampak resnice ne poznaš. Pa tudi, če je bila prepričana, da jo peca, ni nujno da jo je on pecal. Po moje si daleč od resnice, vsaj veliko prveč praznega sklepanja (obsojanja) je v tej zgodbi. Naporno je takšno življenje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Si šla špegat še na stopnice?

Ah, saj mi je potegnilo, ti si ta slavna monasta trolovka 😀 Drugič si kaj izvirnega izmisli ;))[/quote]

aja, sem mislila, da sem bila prej jasna. Torej ne, nisem šla špegat, sem se šla naprej v kuhinjo. Iz kuhinjskga okna se vidi direktno ven, ko človek zunaj pride na vrh stopnic. Pa tudi, a nisem prej slučajnno napisala, da me ne moti njegovo vedenje, ampak po odzivu tistih punc bi lahko sklepala, da gre za kaj več in da jaz ne vidim.

Veste, ko v drugih temah, ko so punce prevarane pišete, da so bili znaki že prej pa punce niso hotele videt. Jaz tudi v prešnji vezi izgleda, nisem ‘hotela’ videti. Sedaj pa nebi rada ostala slepa..[/quote]

Nadzorovati človeka ne moreš, če ni osnovnega zaupanja med vama.
Kvečjemu s sumičavostjo trpinčiš samo sebe, ker te spravlja ob pamet misel, kje se mu je kakšna nasmehnila ali vrnila pogled. To je normalno, saj tudi druge ženske so mu lahko simpatične, tako kot tebi moški, a ne. Skratka ne smeš iskati indicev za prevaro v banalnih dogodkih, ker sama sebe od znotraj “žereš”. Opusti takšno razmišljanje, raje bodi pozorna, kaj se dogaja v odnosu med vama, ker če se tretja oseba vplete, se bo tudi vajin odnos spremenil.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

saj, on pa mogoče je :-))))

saj, on pa mogoče je :-))))[/quote]

Če je star 13. Menda niste tako poceni no.

Mogoče iztočnica za kakšno novo teorijo?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Mogoče iztočnica za kakšno novo teorijo?[/quote]

Draga prijateljica, naštimaj si senzor za sarkazem tudi na nočno delovanje 😉

Mogoče iztočnica za kakšno novo teorijo?[/quote]

Ne vem. To pa moraš vprašat tiste, ki nekaj podobnega napišejo malo bolj zavito v celofan. :-))))

Mogoče iztočnica za kakšno novo teorijo?[/quote]

Draga prijateljica, naštimaj si senzor za sarkazem tudi na nočno delovanje ;)[/quote]Ma ja bi morala jesti več korenčka, tam je, oz nastane iz njega če se prav spomnim nekaj, kar pomaga receptorjem za svetlo in temno. May the force be with you… :)))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close