rad/a te imam
S terapevtom. Še posebno, če imaš nekaj nerazrešenih zadev iz preteklosti in jih ne znaš sama shendlat. Terapevt je itak samo pomočnik, da te usmeri, ti osvetli problemske situacije, odločiš in delaš pa potem itak sama.[/quote]
Terapevt ti lahko mpomaga reševati preteklost in z njo povezane zadeve, ko pa je treba vklučiti sedanjost pa je treba slišati tudi drugo plat medalje. In če to ni možno, ti tudi terapevt samo svetuje lahko, ne more pa rešiti zadeve oz najti neko rešitev oz te usmeriti kako in kaj. In smo zopet pri komunikaciji, sodelovanju v odnosu.
S terapevtom. Še posebno, če imaš nekaj nerazrešenih zadev iz preteklosti in jih ne znaš sama shendlat. Terapevt je itak samo pomočnik, da te usmeri, ti osvetli problemske situacije, odločiš in delaš pa potem itak sama.[/quote]
Terapevt ti lahko mpomaga reševati preteklost in z njo povezane zadeve, ko pa je treba vklučiti sedanjost pa je treba slišati tudi drugo plat medalje. In če to ni možno, ti tudi terapevt samo svetuje lahko, ne more pa rešiti zadeve oz najti neko rešitev oz te usmeriti kako in kaj. In smo zopet pri komunikaciji, sodelovanju v odnosu.[/quote]
Se strinjam, da je komunikacija nujna za razreševanje dvomov.
Sami sebe moramo naučiti, da obstaja še drugačna realnost, kot jo imamo v spominu iz preteklosti.
In da se tega naučimo, je potrebno kar nekaj izkušenj, ki nam služijo kot dokazi. Da sebi dokažemo, da smo vredni ljubezni.
Verjamem ,da je v ozadju vedno strah. Ta strah nam preprečuje, da bi šli v nek odnos, ker se bojimo zavrnitve. Je pa to edina možnost. Da tvegamo in premagamo strah.
Točno tako je rekel bivši moji prijateljici. potem pa je zvedla, da jo je skozi 1-letno vezo precej varal z isto žensko.
Saj ne rečem, da bi bilo z pogostim “rad-te-mam” kaj boljše (v zgornji situaciji), ampak ženska se vsaj počuti ljubljeno. Ne poznam ženske, ki bi ji bilo všeč, da to sliši 1x, morda 2x na leto.
Točno tako je rekel bivši moji prijateljici. potem pa je zvedla, da jo je skozi 1-letno vezo precej varal z isto žensko.
Saj ne rečem, da bi bilo z pogostim “rad-te-mam” kaj boljše (v zgornji situaciji), ampak ženska se vsaj počuti ljubljeno. Ne poznam ženske, ki bi ji bilo všeč, da to sliši 1x, morda 2x na leto.[/quote]
To kar sem napisal je bilo za hec. Kaj si ti o tem misliš je tvoj problem ali veselje. Odloči se.
Forum je zaprt za komentiranje.