rab bi spoznal punco
Fant, trda bo! Saj ne, da nebi bejbe iskale, a tu izgubijo toliko energije s filozofiranje in kopanjem po tujih “dušah”, da ti priporočam kak irc (če to sploh še obstaja). Tam se verjetno sprehaja več primernega materiala za spoznavanje.
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Mene ful hudo prizadane, če nisem Goldfishovi karakterno dovolj zanimiv. O tem bom premišljeval še do konca dneva, morda mi bo zvečer pred spanjem še kakšna solzica dol pricurljala, bom pazil, da se mi ne bo povšterček zmočil.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Forum je zaprt za komentiranje.