pustne maškare
Aha, če to ni tisti prebrisani kolega, z ostrim jezikom, a poštenim srcem. :))) Tisti, ki ga Matjažko preveč ne mara.[/quote]
Ajaja, zdaj sem pa že nepošten? 😀 Antilopa, midva se bova zgrabila! 😉
Kako je meni všeč, da so ženske toliko obremenjene z mano na forumu. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.