Psihoterapija – koliko časa
GOldfish, daj ti upoštevaj dejstvo, da vsi ljudje niso imeli možnosti se izobraževat pa naj bo to iz materialnih razlogov ali pa kakih drugih. Rodijo se tudi ljudje, ki imajo dokaj nizek IQ in kaj več kot OŠ preprosto ne zmorejo. Ne rodi se vsak brihten, enim to pač ni dano, drugim je pa ne izkoristijo svojih potencialov.
Tako, da če človek nima dovolj znanj, je kaj lahko tarča raznih nategunov. In da ne govorim o tem, da tak človek nima možnosti neke službe, ki bi mu bila fajn, ampak mora preprosto vzeti, kar lahko.
Je sam kriv, če mu mati narava ni dala visokega IQ?
Se ne spomniš nikogar, ki se je trudil in trudil v šoli pa mu ni in ni šlo? Je zato slab človek?
Matjazko vrnil si se!……..
Enkrat je ena napisala, da ko/če bo imela partnerja ne bo več (tako pogosto) sem pisala.
A si tudi ti “not padu”….? :)))
[/quote]
On_ , prijatelj, ne vem, čemu delaš neke frekvenčne analize postov članic tega foruma, ko imaš tako lep in plemenit poklic, a ne bi raje ti v okviru tega, za kar si vendar poklican, pomagal svetu okoli sebe, ne pa z nekimi nejasnimi domnevami… in še ne vem, čemu se spravljš na matjažka in njegovo zasebno življenje glede ne/samskosti in to, če se prav spomnim, ni prvič… če bi se jaz toliko ukvarjala z njim, bi še kdo pomislil, da “imava kaj”, pri tebi pa si skoraj ne upam špekulirati, kaj bi utegnil biti razlog za tolikšno zanimanje zanj… :)))) ccc[/quote]Glede na zadni Matjazkov post v tej temi, frkventnost zanimanja…… :)))
No coment. 😉
Je pa Matjazko “priročen” in mu človek lahko napiše kakšen komentar, ki se drugim zdi….ne vem kakšen, njemu je pa (še) prebavljiv 🙂 (vsaj zdi se mi tako ;). Ste pa dekleta tista, ki mu vedno stopite v bran, ene še prav posebno pogosto…..
Drugače pa: okusi so različni…., eni ga pa tudi nimajo/mo….. he he he
ps
Hudo resni ste zadnje čase za forum, ki se mu reče “ž-m čvek”, bo kar držalo tisto od It, da bi vsi rabili nekoga….. 🙂
Večina stvari sploh ni odvisnih od IQ. Tudi nisem rekla, da ti le izobrazba da širino. Pravim, da ne vidim problema, če je povpraševanje po recimo vedeževalstvu. Ljudje dobijo tisto, kar si želijo, največkrat je to le želja po pozornosti oz. da si je nekdo vzel čas za njih (pa čeprav so za to plačali).
:))) Nop, od kar imajo osip obiskovalcev:). Včasih so pa množično hodili na t.i. seanse in travmirali v nedogled. Danes so to vlogo prevzeli osebni zdravniki, ampak od kar so bolj pozorni na tistih 15 minut/pacienta, se ljudje zatekajo v samoplačniške ambulante:). Ljudje potrebujejo nekoga, ki jih bo poslušal, jim prikimaval…hranjenje:).[/quote]
Zanimivo, da tako dobro poznaš duhovnike oz njihovo delo pa trenutne razmere.[/quote]
Ah to se samo delam:))).
On_ , prijatelj, ne vem, čemu delaš neke frekvenčne analize postov članic tega foruma, ko imaš tako lep in plemenit poklic, a ne bi raje ti v okviru tega, za kar si vendar poklican, pomagal svetu okoli sebe, ne pa z nekimi nejasnimi domnevami… in še ne vem, čemu se spravljš na matjažka in njegovo zasebno življenje glede ne/samskosti in to, če se prav spomnim, ni prvič… če bi se jaz toliko ukvarjala z njim, bi še kdo pomislil, da “imava kaj”, pri tebi pa si skoraj ne upam špekulirati, kaj bi utegnil biti razlog za tolikšno zanimanje zanj… :)))) ccc[/quote]Glede na zadni Matjazkov post v tej temi, frkventnost zanimanja…… :)))
No coment. 😉
Je pa Matjazko “priročen” in mu človek lahko napiše kakšen komentar, ki se drugim zdi….ne vem kakšen, njemu je pa (še) prebavljiv 🙂 (vsaj zdi se mi tako ;). Ste pa dekleta tista, ki mu vedno stopite v bran, ene še prav posebno pogosto…..
Drugače pa: okusi so različni…., eni ga pa tudi nimajo/mo….. he he he
ps
Hudo resni ste zadnje čase za forum, ki se mu reče “ž-m čvek”, bo kar držalo tisto od It, da bi vsi rabili nekoga….. :)[/quote]
Dekleta stopijo v bran tistemu, ki ima prav. Zakaj bi podpirale enega neumnega? 😀
Zdaj se ti samo odloči, če si na moji ali na svoji strani? Odloči se (za) pametno. :))))
Glede na frekvenčnost pisanja v tej temi, predvidevam, da bi ti tudi rabil eno terapevtko, da bi se nekomu malo izpovedal? 🙂 Samo ti bi se moral bolj dejavno vključiti v “zdravljenje”, ne samo jezično. 😀
[img]http://www.pimpsofporn.com/wp-content/uploads/2008/03/sexy-hot-big-bested-shrink1.jpg[/img]
Nič višjega in boljšega. Samo spreminjajočega se.
Tudi če se ne spreminjamo mi, se pa vsekakor spreminjajo okoliščine v katerih živimo.
V naš svet prihajajo novi obrazi in odhajajo že poznani. Kot da bi bili ves čas na preizkušnji.
Saj si sam dal primerjavo z otroci. Ali ti misliš, da si že vse o sebi spoznal?
Ne kupim :))))[/quote]Jaz tudi ne …..
Tole ribico nekdo redno spoveduje, da lahko piše tak komentarje…. :)))))[/quote]
Hm no jaz nisem imela ravno tega scenarija v mislih, pač pa da je ona tista, ki “spoveduje” duhovnike :)))))))
Hm no jaz nisem imela ravno tega scenarija v mislih, pač pa da je ona tista, ki “spoveduje” duhovnike :)))))))[/quote]
No comment:). Čeprav se zeeeeelo težko vzdržim komentarja:))).[/quote]
Torej bo nekaj na tem :)))))))))
Torej bo nekaj na tem :)))))))))[/quote]
Ah kje pa, nimam tega posvečenja :))). Sicer se mi pa dopade tvoja ideja:))).
Duhovniki so moji prijatelji in obratno:).[/quote]
Posvečenje? Za “spovedovanje” kot sem ga jaz imela v mislih ne rabiš posvečenja :))) pa glede na to da ste v prijateljskih odnosih, si upravičeno sumljiva :))) Pa ravno na župnike moraš ciljati…ejejej :-)))
Prav zanimivo, kako so se zdravniki – psihiatri zamerili zmedeni_samici. To pa je bila slaba izkušnja. Vendar ni vse črno in so ljudje ki potrebujejo zdravniško-psihiatrično obravnavo. So diagnoze,kjer je dobro, celo zelo zaželeno, za obravnavo pri psihiatru. Ne ne morejo v nekaj urah narediti novega človeka imam občutek,da so velikokrat nemočni, pa vendar, so primeri, ko je dobro obiskati psihiatro in so tudi primeri ko so dr. uspešni.
Psihiatrinja se mi ni ravno zamerila – lahko pa povem, da me je psihiatrinja nadrla, kaj neki počnem pri njej, če je ostalih pacientov s konkretnimi duševnimi motnjami preveč – tega ji res nisem mogla zameriti 🙂
Mislim, da tudi ne…volne niti ne nosim, je prevroča zame :))))[/quote]
Mislite ali veste?:) Polovička, izhod v sili?:))) Kdo pravi, da bi ti nosila volneno whatever?:))) Ponavadi se napleta za druge, a ne:)).[/quote]
Ne spomnim se popolnoma zato mislim kak odgovor bi lahko bil možen in kot takega tudi napišem. Ne vem, če se naplete za druge, nimam mnenja glede tega.
Forum je zaprt za komentiranje.