Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Psihiatrija – forum

Psihiatrija – forum

Bilo bi nekoliko smešno, če bi si ljudje dovolili soliti pamet od nekoga, ki na netu išče, česar ni sposoben najti v reali. Priznaj raje, d asi glede odnosov med spoloma šolarček in se ne delaj preveč pametnega. Bodi ponižen, pa ti bom nemara pomagal.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Res kdo je kje … preko pokrajine poteka dolg zid. Z vsake od strani tega zidu se približata osebi, ki gledata drug na drugega in si oba naenkrat mislita : “Evo ga reveža ujet je za zidom, jaz pa sem zunaj in svoboden … “[/quote]

Ni važno, kje si – važno je, da misliš, da si zunaj…..

Bilo bi nekoliko smešno, če bi si ljudje dovolili soliti pamet od nekoga, ki na netu išče, česar ni sposoben najti v reali. Priznaj raje, d asi glede odnosov med spoloma šolarček in se ne delaj preveč pametnega. Bodi ponižen, pa ti bom nemara pomagal.[/quote]

Jaz pa ne razumem, kako si lahko kdo sploh naredi tako optimističen načrt, da bo TU na forumu koga našel? A to gre???:)

Bilo bi nekoliko smešno, če bi si ljudje dovolili soliti pamet od nekoga, ki na netu išče, česar ni sposoben najti v reali. Priznaj raje, d asi glede odnosov med spoloma šolarček in se ne delaj preveč pametnega. Bodi ponižen, pa ti bom nemara pomagal.[/quote]
“Pomagal” že, ampak prej mu še kaj povej o tem, kakšni so tvoji odnosi predvsem z ženskami, da bo vedel v kaj se spušča. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Taki, da za razliko od tebe ne rabim dajat oglase na portale, da kakšno spoznam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Taki, da za razliko od tebe ne rabim dajat oglase na portale, da kakšno spoznam.[/quote]

Mislila sem, da si zuni.

Res kdo je kje … preko pokrajine poteka dolg zid. Z vsake od strani tega zidu se približata osebi, ki gledata drug na drugega in si oba naenkrat mislita : “Evo ga reveža ujet je za zidom, jaz pa sem zunaj in svoboden … “[/quote]

To je pa dobro. Lepa prispodoba.

Se je v meni prebudil spomin na Matrico, na tisti trenutek, ko se Keanu proti koncu filma “zbudi” in vidi, da je treba stvari samo drugače “videti” in naenkrat drugačne stvari tudi so.

Kdo si pa spet ti? Spet ena padalka, ki nima poguma za stalen nick? :))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A dons, pa boš več tle, boš praznoval s tipkovnico?

Taki, da za razliko od tebe ne rabim dajat oglase na portale, da kakšno spoznam.[/quote]
S tem nisi nič povedal o odnosih, kvečjemu o sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Praznoval kaj? Jaz ne praznujem izmišljenih komunističnih praznikov. Za mene je navadna sobota, zvečer me pa zagotovo ne bo “tle”.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Si se ti vpiknil vame ( spet ) ali jaz vate??? Nehaj mi težit, če ne preneseš mojega načina komuniciranja.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Si se ti vpiknil vame ( spet ) ali jaz vate??? Nehaj mi težit, če ne preneseš mojega načina komuniciranja.[/quote]
Ne vem, zakaj temu rečeš, da sem se vpiknil, pa da ti težim. Imaš slabo vest? A ne znaš normalno debatirat? Jaz prenesem tvoj način, ti očitno bolj slabo mojega, če me naganjaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Slabo vest bi moral imeti kar ti sam, saj za razliko od mene baje nisi samski, tukaj se raje prerekaš z mano, kot da bi se ukvarjal s svojo žensko. In ti boš meni predaval o odnosih? To je bilo retorično vprašanje…

Ne zamudiš nobene teme, da ne bi novim uporabnikom nekaj “pojasnjeval” v zvezi z mano, ti, ki si zaradi nesposobnosti stikov z ženskami v živo le-te bil prisiljen iskati preko raznih portalov, kar opevaš na forumu, najbrž pa to še vedno itak počneš, česar pa ne boš priznal, saj bi rušilo mit o “uspešno vezanem ” tipu, za kakršnega se predstavljaš.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz se ne prerekam. Spider, saj ti ne predavam, samo opomnil sem te, preden ponudiš pomoč komu.
Madona no, tvoja domišljija okrog moje zveze je trdna kot kitajski zid, žal pa tudi totalno zavita v meglo. 🙂
Spider tebi lahko vse priznam, ampak samo na privat. Nerad širim laži, ampak če jih že nekateri morajo slišat, naredim tudi to…. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tip, ki sem mu “ponudil pomoč”, išče seks, ne pa resne zveze. Če bi malo bral, komu je replicirano in zakaj, preden s ezaletavaš z neprimernimi replikami, bi bilo fajn.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close