Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Prva-tv reality show Prva-tv reality show anonimni uporabnik 28.11.2004 ob 07:59 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 a je kdo že gledal to oddajo..Kdo je sploh izbral “slovenca” Mira. Fant je avtor mnogih uspešnic. http://www.dadidaz.com/disco/dadi2/pesmi/1.htm Prijavi anonimni uporabnik 28.11.2004 ob 10:08 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 Ne.. samo bi pa rada enkrat gledala.. pa nikol ne vem kdaj je?! Prijavi Blondy 28.11.2004 ob 11:43 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 No sej slovensko dekle je pa Mateja, ki jo že poznamo iz oddaje Sanjski moški, t.i. Natašina prijateljica…katastrofa. Prijavi anonimni uporabnik 28.11.2004 ob 12:00 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 Kje lahko to vidimo? Prijavi anonimni uporabnik 28.11.2004 ob 12:08 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 Ja fant je res faca. V tramontani je vsak četrtek kot skupina ujdi b. in poje fenomenalno dobro. Prijavi anonimni uporabnik 28.11.2004 ob 12:08 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 Bilo pa je včeraj zvečer na tv prva. Prijavi anonimni uporabnik 29.11.2004 ob 21:24 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 21:24 Meni gre močno na živce slovenski komentator… Uni tam vice govorijo on pa komentira kr neki … HALOOOOOOO in pol nimaš nič od vica… Tko da je vse brezveze… Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.