Prva izjava Goloba po poroki: Srečen sem
Bejž bejž, 07.09.2025 ob 10:35
Anonimno 10018, 07.09.2025 ob 03:12
Otroka taka dva starčka ne moreta imeti. Poleg starosti sta še od kokaina zjebana.
Saj je tudi Urška omožila 20 let starejšega starčka Janeza in ima z njim otroka. Kaj je v primeru Goloba tako drugače, da bi bilo bolj zgražanja vredno kot pri Janezku?
Narobe je samo to, da žanjeta veliko pozornosti javnosti in zato ostaja JJ v senci. Če bi bila pripadnika sekte sds, ne bi bilo nič narobe.
Anonimnež, 07.09.2025 ob 09:00
Anonimnež, 07.09.2025 ob 00:30
Vse najboljše želim mladoporočencema in še na mnoga leta in obilo naraščaja. Lepo je videti srečne ljudi in zaradi tega nesrečne SDS-ovce
Zadnjic ste skritizirali vse moske, ki imajo otroke po 40 ali 50. letu in stalno kritizirate zenske, ki rodijo po 35. letu, zdaj pa zelis obilo narascaja 60-letniku in 40-letnici. Je vse v redu s tabo?
Ker so ta desni nesposobni in izgleda, da za povrh še jalovi, mora sam premier poskrbeti, da bo Slovencev čim več. Tinca je po novem Tinca Haber Holop. Želim jima veliko Golobčkov.
Janša, Mahnič, Grims in podobni niso nič kaj jalovi.
Meni se zdi to igra , da ljudi jezi. Moja kolegica je sveže ločena, na Facebooku ima polno skupnih prijateljev z bivšim možem in prav provokativno objavlja, tokrat sem pa srečna, sedaj jo je zasnubil., spet napiše da tako pa prvič čuti. Preveč truda da bi povedala kako je srečna, zato da bivšega prca
Urok, 07.09.2025 ob 18:41
Samo razmišljam. Odkar je s Tino, se mi zdi spremenjen tudi navzven. Mogoče se motim, ampak meni se zdi zaljubljen in srečen. Se pa sprašujem, ali je možno, da ga je Tina
Vodi ga kot malega loleka in to bi naj bil nek vodja. Navadno pezde, ki misli da ce vzame viagro je to dovolj.
racunstvo ti ne gre, 07.09.2025 ob 16:06
Saj je tudi Urška omožila 20 let starejšega starčka Janeza in ima z njim otroka. Kaj je v primeru Goloba tako drugače, da bi bilo bolj zgražanja vredno kot pri Janezku?
Je, ampak sta bila oba skoraj 10 let mlajsa.
Golob jih ima 58 (Tina 39), Janša jih je imel ob poroki 51 (Urška 31). Razlika v letih je cca. samo 12%.
a bejž, 08.09.2025 ob 19:52
Golob jih ima 58 (Tina 39), Janša jih je imel ob poroki 51 (Urška 31). Razlika v letih je cca. samo 12%.
Sorry, samo v teh letih je to bistvena razlika. Sploh za ženske. Tu sploh niso važni procenti.
OK, oba sta bila že prej poročena, ženski pa ne. Ampak za žensko je bistvena razlika za družino ustvarit: ali si Urška (31), ali Tina (39). Res bistvena.
Ne bom pa se spuščal v primerjavo zgodovine med Tino in Urško ( ena starleta, praktično brez poklica in druga dr. med.). Kar se tiče pa ženinov pa no comment, ker sta oba politični osebnosti. Na katerokoli stran potegnem, sem potem lev/desen. To pa ni moj namen.
poroka in družina, 08.09.2025 ob 20:21
Sorry, samo v teh letih je to bistvena razlika. Sploh za ženske. Tu sploh niso važni procenti.
OK, oba sta bila že prej poročena, ženski pa ne. Ampak za žensko je bistvena razlika za družino ustvarit: ali si Urška (31), ali Tina (39). Res bistvena.
Ne bom pa se spuščal v primerjavo zgodovine med Tino in Urško ( ena starleta, praktično brez poklica in druga dr. med.). Kar se tiče pa ženinov pa no comment, ker sta oba politični osebnosti. Na katerokoli stran potegnem, sem potem lev/desen. To pa ni moj namen.
Danes ženske večinma rojevajo med 30 in 44 leti. Tinca lahko v teh letih rodi 3 Golobčke 😉
pichka nogavichka, 08.09.2025 ob 20:26
Danes ženske večinma rojevajo med 30 in 44 leti. Tinca lahko v teh letih rodi 3 Golobčke 😉
Pozabi. Napisano: med 30 in 44. In ona je 39, Urška je bila pa 31.
Ne vidiš bistvene razlike?
P. S. Edino, če se posluži umetne oploditve z več embriji. Potem pa mogoče.
Kljub temu ne verjamem, da se izide. Ima ga. Gaber Golob mnogotere izkušnje iz preteklosti. Kot je bilo napisano zgoraj – starleta. To pove vse.
8409, 06.09.2025 ob 23:20
A to pomeni, da gre zdaj tudi Gaberca lahko po keš na Golobov tajni račun v Romuniji? Da ne rabi ženska prosjačit za vsak evro, ti njeni podcasti in Instagram najbrž ne prinese velik, apetiti so pa občutni, ženska rabi stvari, sploh kot prva dama, službeno v bistvu, zdaj bo veliko gala dogodkov in drugih obveznosti, saj tudi Robi najbrž noče, da bi mu sramoto delala, Macronova “žena” je zmeraj zelo zrihtana.
V bistvu bi bilo najbolje, da bi odprli Urad prve dame, da to vse lepo uradno teče in da ima res strokovno podporo, da nas ne bruka po svetu.
sta res kopija Macronovga para – gospa so le v obleki in lasulji, on pa je gej.
Zaon je ok, ker sta oba narcisa ki menjujeta spolne vloge.
poroka in družina, 08.09.2025 ob 20:35
Pozabi. Napisano: med 30 in 44. In ona je 39, Urška je bila pa 31.
Ne vidiš bistvene razlike?
P. S. Edino, če se posluži umetne oploditve z več embriji. Potem pa mogoče.
Kljub temu ne verjamem, da se izide. Ima ga. Gaber Golob mnogotere izkušnje iz preteklosti. Kot je bilo napisano zgoraj – starleta. To pove vse.
Zakaj pa Urška ni rodila 3x? Ji je kdo preprečil?
Saj po moje ljudi ne moti razlika v letih, če bi si Robi našel 20 let mlajšo zdravnico brez instagrama, bi mu najbrž vsi čestital in zaželel srečo, ampak on je dobil nekaj drugega.
Drug moment je pa najverjetnejša sfejkanost vsega skupaj, Robi se je izkazal za patološkega lažnivca, težko mu kdorkoli verjame, da se je iz praktično odkritega homoseksualca kar naenkrat prelevil v hetero.
8409, 08.09.2025 ob 20:41
Saj po moje ljudi ne moti razlika v letih, če bi si Robi našel 20 let mlajšo zdravnico brez instagrama, bi mu najbrž vsi čestital in zaželel srečo, ampak on je dobil nekaj drugega.
Drug moment je pa najverjetnejša sfejkanost vsega skupaj, Robi se je izkazal za patološkega lažnivca, težko mu kdorkoli verjame, da se je iz praktično odkritega homoseksualca kar naenkrat prelevil v hetero.
Ploskam, bravo.
Forum je zaprt za komentiranje.