Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek prostovoljno služenje vojaškega roka

prostovoljno služenje vojaškega roka

Že od nekdaj imam željo preživeti nekaj časa v vojski,razmišjam sedaj da,ko bi končal faks it na to 3 mesečno prostovoljno služenje pa me zanima če ima kdo tu kake izkušnje s tem,glede same pripravljenosti pred začetkom,zahtevnostjo pri sprejemu samem urjenju,veščinah,ki jih zavladaš,pa kako ste se kaj imeli…Zanimajo me kake informacije iz prve roke.

Kako ste se kaj imeli?
pomoje tole niso lih pocitnice 😀

najbrž res ne:)Kaj ti si bla/bil že tam?

Js sem biu poleti v Murski Soboti. Zdaj ko gledam nazaj je blo vredu, sam tam bi pa najraje že 2dan spizdu. Neki pohodi dosadni, jebanje pa take fore. Ampak, ko pa kako ročno bombo fukneš, pa tud fajn pokne. Nismo pa mi ze tu neki specialci. Peace

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close