Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prosti čas

Prosti čas

Ne provociraj. He he he

Ne gre se samo zame, ko sem samski, ampak za vse nas , ki smo samski. Verjamem , da nisem samo jaz , ki tako razmišljam.

Srčni, verjetno bi res vsako temo takole posmetili nesamski in razni drugi nezadovoljneži, ki komaj čakajo, da raztrgajo kako temo ali pa posmetijo vse.

No, sem mislila, da bo ‘citiranje’ reklame vsaj simpatično, če že ne bo obrodilo sadov. Ampak ne, eni morate vse vzeti za slabo.

Sama sicer mislim, da je boljše biti sam, če v vsem i vsakomur najdeš le slabo…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To da se smiliš samemu sebi, ker si samski? Ne res nisi edini…

Se podpišem. Pa kaj za vraga se vtikajo v vsako stvar. Pa sami negativci???????

Japki, saj veš da te marsikdo ne razume… ne ženi si k srcu…
Saj veš, pol pa svizec čokolado zavije 🙂

Vidim ja. 🙁

Kaj češ, takšna punca sem. :)))

A tebi se tudi zdi, da sem napisala kaj slabega?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kje, kdaj, po moje nikoli, najmanj tisto zgoraj…


razumni, ko začutijo “sorodno dušo”, se registrijajo in debatirajo na ZS.
vama pa niti ob smetenju” ne potegne”, zakaj sta sama

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM, napisal si: KO ZAČUTIJO. Če je pa ne začutijo pa nima smisla se registrirat.

Jaooooo 🙂

In se je začelo pametovanje. Spet se bomo klali in otoževali kdo je kaj in zakaj???????????

Pa res nima smisla karkoli tu objavit.

Ne, tule gor boš težko dobil kak pameten odgovor.
Jaz sem te razumela, da iščeš način kako najti družbo samskih. Zdaj pa preštej koliko samskih, ki iščejo družbo se ti je sploh javilo?
Jaz pogrešam tule na MONu kak forum za samske. Škoda, da tisti, ki je bil nekoč nekje tu gor ni zaživel.

Seveda ima smisel. Ugotovola sta, (srčneža) da je najbolje da NE gresta skupaj kamorkoli, in karkoli. Torej eden manj … iščeta naprej. To je prednost tega. Hitro ugotoviš in greš naprej. Tako si ne bosta pokvarila dopusta…

potem je pa pač to, kar brezplačni forumi so … ☺☺☺ … ko kdo želi kaj relevantnega debatirati se prijavi na plačljiv, članski, … forum ☺
Brezplačniki so pa kot razne parade “ponosa” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Srčni in srčna, iz vaših odgovorov je dobro razviden razlog vajinih težav. Vsak nasvet dojemata kot “pametovanje”. Nezaupljiva sta celo drug do drugega, raje si nekaj pavšalno pišeta na javni temi, kot da bi se registrirala in navezala stik. Le kaj vaju ovira?

Predvsem pa delata napako, ker sklepata, da je vsak samski kar zainteresiran za družbo nekih x oseb. Če je nekdo samski, še ne pomeni, da nima družbe. Pa tudi če je recimo nima, ne pomeni, da jo pod nujno išče.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

potem je pa pač to, kar brezplačni forumi so … ☺☺☺ … ko kdo želi kaj relevantnega debatirati se prijavi na plačljiv, članski, … forum ☺
Brezplačniki so pa kot razne parade “ponosa” ☺[/quote]

Ni problema, če je plačljiv, če je le namenjen samskim, ki iščejo družbo za prosti čas. Ne v stilu parčkanja, ampak druženja.

potem je pa pač to, kar brezplačni forumi so … ☺☺☺ … ko kdo želi kaj relevantnega debatirati se prijavi na plačljiv, članski, … forum ☺
Brezplačniki so pa kot razne parade “ponosa” ☺[/quote]

Ni problema, če je plačljiv, če je le namenjen samskim, ki iščejo družbo za prosti čas. Ne v stilu parčkanja, ampak druženja.[/quote]
glej ponudbe / razpise društev upokojencev … oni sceno druženja dobro obvladajo ☺ … pridružijo se jim tudi še ne upokojeni ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sama pamet vas je. Čudovit nasvet upokojenska druženja. Res, srčni, tule gor raje ne odpirat teme, ker boš dobil same take pametne nasvete.


kaj, če bi ti kaj prebrala kot navaden podatek … ne pa kot hrano za svoja občutja???
btw: o upokojenskih združenjih, njihovi aktivnosti, agilnosti, sposobnostih druženja … pa kapo dol.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tak forum težko “preživi”, ker ko je nekdo samski in spozna nekoga, forum neha
obiskovat, da bo pa kdo animiral vas, ki ste samski, da vam ne bi bilo dolgčas je pa utopično pričakovat, da ne rečem kaj hujšega….. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


kaj, če bi ti kaj prebrala kot navaden podatek … ne pa kot hrano za svoja občutja???
btw: o upokojenskih združenjih, njihovi aktivnosti, agilnosti, sposobnostih druženja … pa kapo dol.[/quote]Ti spet gladiš v kontra smer njene dlake…… joj,joj, joooj! 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ob forumih Mladi, Mladi do 30, Čustva, Ljubezenske težave, Starševski čvek, Seks v mestu, Žensko-moški čvek…bi eni radi še posebni forum za samske??

Že ta žalost od Žensko-moškega čveka komaj vegetira, ob sodelovanju vedno iste zasedbe udeležencev.

Kot sem že napisal, da to je nekdo samski, ne pomeni nujno, da je osamljen in brez družbe. Meni malo deluje, da eni iščete animatorja, ker ne veste, kaj bi sami s sabo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


kaj, če bi ti kaj prebrala kot navaden podatek … ne pa kot hrano za svoja občutja???
btw: o upokojenskih združenjih, njihovi aktivnosti, agilnosti, sposobnostih druženja … pa kapo dol.[/quote]Ti spet gladiš v kontra smer njene dlake…… joj,joj, joooj! :D[/quote]
ja in???
ti pa kiksaš celo truplo … njej se vlači med palce na nogah – ne meni lizati anusa ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Meni ni nikoli dolgčas. Kot sem že zgoraj napisala, ne čakam sama doma in se smilim sama sebi, ampak grem sama na dopust, na aktivnosti. Ne rabim nobenega animatorja, da bi me zvlekel iz stanovanja.
Spider Mladi, Mladi do 30 – prestara. Čustva – verjetno misliš čustveno inteligenco forum – ni namenjen druženju kolikor vem, nisem zasledila, da bi bil za samske. Ljubezenski težave – težav nimam, ker nimam ljubezni :), Starševski – nisem starš, Seks v mestu – ne seksam, ŽM – pretežno eni in isti, večinoam vezani, dolgčas. V glavnem nobenega foruma, kjer bi bili pretežno samski, ki iščejo družbo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close